ФК Опришівці - переможець турніру газети "Парафіяльний вісник"

01 листопада 12:30
Переглядів: 75
ФК Опришівці

30 жовтня, відбулась фінальна гра 10-го ювілейного турніру на приз газети "Парафіяльний вісник" між командою мікрорайону Опришівці та спецпризначенцями МВС. Гра була цікавою і напруженою.

Першими рахунок відкрили опришівчани - вдало реалізувавши пенальті. Згодом гра вирівнялась. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою господарів стадіону. Гра у другому таймі не змінилась. Почергово команди атакували та було багато нереалізованих моментів як в однієї так і в другої команди.

В другій половині 2-го тайму опришівчани забивають два голи у дуже короткому відрізку часу. Команда МВС відповіла тільки забитим голом на останніх хвилинах. Отже рахунок зустрічі 3:1 на користь команди з Опришівців. Команда Опришівців знову перемагає у турнірі.

Організатори щиро дякуюсь всім хто долучився до проведення цього турніру. Особлива подяка Голові територіального комітету мікрорайону Опришівці,  народному депутату п.Василю Ревчуку за фінансову підтримку у проведенні турніру та Івано-Франківській міській федерації футболу за сприяння в організації змагань.