ФК "Оскар" (Підгір'я): успішний старт з хорошими перспективами

03 травня 16:16
Переглядів: 97
Гол

Роман Руснак, Олег Тащук, Ігор Долотко, Андрій Канюк, Ігор Клебан, Роман Мотуз. Що об'єднує всіх цих висококласних виконавців? Так, в 2013 році всі вони захищали кольори богородчанського "Газовика". Та є ще одна спільна риса, яка не так давно їх об'єднала. В 2014 році ці футболісти грають за ФК "Оскар" (Підгір'я).

Так, саме тієї команди, яка в четвер на виїзді розгромила ФК "Прут" (Делятин) - 1:5. Ця перемога й привернула увагу до команди, яка вирішила взяти старт в обласному кубку. Варто відзначити, що окрім "Оскара", в турнірі із районних побажали взяти участь пістинський "Кремінь" та "Колос" (Цінева).

Звичайно, маючи таку перевагу після першого поєдинку, "Оскар" повинен виходити до 1/8 фіналу. А от далі, однозначно, такий суперник буде неприємним сюрпризом для будь-якої команди. Так що давайте поглянемо як далеко зможе пройти представник Богородчанщини в обласному кубку.

До речі, вже згаданий вище пістинський "Кремінь" минулого року також брав участь в турнірі. Тоді колективу із Косівщини вдалося дійти аж до чвертьфіналу, обігравши на турніршому шляху печеніжинські "Карпати" та івано-франківський МФК "Ніка-Тепловик".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: