ФК "Перегінське" - "Кроно-Карпати": дербі з присмаком минулого

18 травня 12:28
Переглядів: 174
гол

Протистояння Перегінська  та Брошнева набирає все нових і нових обертів. Ще так недавно  про  такі  двобої  можна  лиш було  мріяти. На  сьогодні ця мрія стала  реальністю. Дві кращі команди Рожнятівського району цієї неділі зустрінуться в очному двобої в Перегінську в рамках чемпіонату області  по футболу. Цей матч буде  вже третім побаченням команд в  2014 році. Якщо   перші два товариського значення, то матч,  який  всі ми очікуємо, надважливий для обох команд.

Брошнівчани   останні три матчі  виграли і справедливо  займають першу сходинку таблиці. Кроно-Карпати виглядають,  порівняно з іншими командами, найстабільніше. Незважаючи  на статус новачка  чемпіонату, в складі перегінської команди виступають   завсім не новачки  обласного футболу. Матч  обіцяє  бути  дуже видовишним і напруженим. Це більше  ніж  дербі. Щоб  подивитися це протистояння,  матчі  чемпіонату та першості  району  змістили в часі на одну годину вперед. Багато  вболівальників району хочуть відвідати гру. На  матчі очікується аншлаг. Оптимізму  додає той факт,що в далекому 1993 році в сезоні 93/94  12 вересня команди цих  населених пунктів зустрічалися між собою в  рамках чемпіонату України (КФК). Матч відбувся на стадіоні ІФА в Рожнятові. Як подає статистика цього матчу  за ходом поєдину  спостерігали  7000 глядачів. В матчі 20-річної давності перемогли перегінчани 1:0. Завдяки  голу  кращого бомбардира "Лімниці" тих часів Ореста Атаманчука "ЗІКО". Після  подачі кутового, який  виконав Роман Данилко, "Зіко" зіграв на  випередження  і  послав мяча  повз  воротаря  брошнівчан Руслана Лаврінка. В розмові про цей матч  з автором переможного  мяча Орестом, який спочатку не зміг  пригадати цей  поєдинок. Проте коли нагадали склад  брошнівчан  проти кого  йому довелося грати,  відразу  полинув  у спогади:

Орест Атаманчук: "Так.. так.. вже пригадав Цимбалістого, Фединяка, Івахнюка, Піцика який грав  в захисті. Так  це було  справжнє дербі... Це коли  грають дві команди з одного району а ще на  Україну.... Так  там всі матчі які проводила "Лімниця" були досить напружені... Ми завжди, коли перемагали, то з різницею в один мяч... В тому сезоні я  щось забив  16 мячів. Став кращим бомбардиром (чи команди  чи змагання не уточнював-авт.)

В  тому матчі  на заміну  на 35 хвилині вийшов  теперішній тренер КРОНО-Карпат -Василь Михайлович Качур. Ось в якому складі  виступали команди в цьому матчі:

Лімниця (Перегінське)                                                 Галичина (Брошнів)
Стартовий склад:                                                        Стартовий склад:
1    Зиновій Федірко                                                   1    Руслан Лаврінок
2    Юрій Буханець                                                     2    Любомир Яросевич
3    Ігор Красій                                                            3    Олексій Петров
4    Ігор Попович                                                         4    Роман Цимбалістий
6    Роман Лесюк (13. Руслан Корнєв, 86)                   5    Ярослав Піцик
15    Дмитро Халус                                                      6    Володимир Івахнюк
17    Роман Данилко                                                   7    Михайло Даніленко (13. Василь Качур, 35)
8    Андрій Здебський                                                 8    Іван Фединяк
9    Микола Волошин (14. Сергій Василевич, 68)          9    Мирон Пиць
10    Анатолій Коник                                                  10    Олег Логоза
11    Орест Атаманчук                                               11    Дмитро Герасимович

Дивлячись на цей склад здається, що це  було  так не давно, що ніби вчора ці  молоді  юнаки  виходили на поле  і приносили радість  вболівальникам  Рожнятівщини. Проте, з того часу  вже  багато  води  протекло в  річці Лімниця. Більшість  тих гравців вже  повісили  бутси на цвях. І лиш одиниці  продовжують ще ганяти  мяча. Орест в  Кривому Розі, а Василь Качур  - граючого тренера в своїй рідній команді. Вже й команди  назви  поміняли і гравці  вже не ті. Вже виросло  інше покоління яке буде творити  нові сторінки  перегінсько-брошнівського протистояння.

Отже  хто зможе  вийти в цьому  матчі за обидві команди.

Почнемо з господарів.

ФК Перегінське: 1 Макогон, 13 Люклян, 6 Стоцький, 11 Оринчак, 10 Курташ, 7 Іванишин, 4 Гребінський, 14 Данищук, 18 Корнута, 3 Локатир С,  16 Соломчак, 8 Ковальчук.

Не зможуть Перегінську  допомогти   травмований Локатир Олег та дискваліфікований Вірстюк Роман.

Кроно_Карпати: Атаманчук, Л,Януш, Покачайло, Романишин, Волошинович, Боришкевич, Громоляк, Драган, Кушецький, Ляхович, Пліщук  та інші.

Приходьте на матч  в неділю о 16:00  і станете свідками захоплюючого поєдину двох  кращих команд Рожнятівського району та області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: