ФК "Перегінське" серйозно підсилюється

15 березня 18:00
Переглядів: 200
футбол

Своєрідну трансферну бомбу готує новачок обласної першості - ФК "Перегінське". Чинний володар Кубка чемпіонів, зокрема, запросив до свого складу одразу трьох Локатирів: відомий голкіпер Івана Локатир захищав кольори долинського "Нафтовика", а місцеві вихованці Олег і Святослав Локатирі останнім часом виступали у "Карпатах" з Кут (перейшли туди з ФК "Сваричів").

Як повідомляє інтернет-портал "Футбол Рожнятівщини", обидва представники району на обласній арені - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада і ФК "Перегінське" розпочали підготовку до нового сезону. 

Бронзовий призер минулорічного чемпіонату "Кроно-Карпати" (тренер - Василь Качур) залишилося без "легіонерів" (гравців, з-за меж Івано-Франківщини). Команду залишили Блажко, Скибінський, Крохмалюк, Рябий і Климус. Відсутні на зборав Василь Белей та Ігор Цимбалістий. Чи повернуться вони в колектив, невідомо. 

Новачками команди можуть стати Андрій Вандзіляк (воротар) і Орест Януш з франківського "Тепловика", Андрій Драган (ФК "Калуш") і Андрій Громоляк ("Нафтовик" Долина).

Зі стану "срібного" призера обласного чемпіонату - богородчанського "Газовика" до Перегінська можуть перебратися Андрій Канюк, Тарас Мельничук та Роман Стоцький, з долинського "Нафтовика" - Юрій Іванишин, з розформованої миколаївської "Енергії" (2 ліга ПФЛ) - Ігор Гребінський...

Новим тренером команди став 41-річний Роман Бігун, відомий за своїми виступами у долинському "Нафтовику", калуському "Лукорі", франківському "Прикарпатті".

В принципі, з таким складом "Перегінську" пряма дорога одразу в 1 лігу. Втім, наявна інфраструктура клубу наразі не відповідає вимогам до команд провідного дивізіону.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: