ФК Прикарпаття (Коломия) - Ураган (Івано-Франківськ) - 5:7 та 5:5

17 грудня 10:30
Переглядів: 58
Футзал

Вчора в гості до ФК "Прикарпаття" (м. Коломия) звітали друзі-суперники з івано-франківського НФК "Ураган". За попередньою домовленістю кманди провели два матчі 2004-2005 роками та окремо 2003 роком. Не люблю штампи, але обидві гри справді "пройшли в напруженій та безкомпромісній боротьбі".

Судіть самі: в молодшій групі на початку другого тайму "ураганівці" вели 5:1, але коломияни зуміли зрівняти рахунок. Проте в кінці матчу гості зібралися силами і вирвали перемогу - 7:5. В старшій групі на початку зустрічі "прикарпатці" горіли 0:3, але взяли себе в руки і за 2 хвилини до закінчення матчу вже перемагали 5:3. Проте в результаті матч завершився в нічию 5:5 !

Справжньою окрасою поєдинків став м'яч захисника коломиян Назара Гаврилюка (на фото), який намагаючись віддати верхову передачу поцілив у... баскетбольний кошик. Всі присутні в залі щиро аплодували непересічній події, але на жаль у футзалі такі голи не рахуються)

ФК "Прикарпаття" дякує друзям-суперникам з НФК "Ураган" за візит та бажає їм успішно зіграти проти своїх суперників в 2 турі Чемпіонату України з футзалу !

Коломияни у свою чергу готуються провести перший домашній поєдинок чемпіонату проти ДЮСШ-1 (Рівне). Початок матчу 19 грудня о 10:00. Запрошуємо батьків, вчителів, друзів наших гравців та всіх коломийських вболівальників прийти на гру, щоб підтримати нашу команду !!!