ФК "Рух": До чемпіонства – три непрості кроки

15 жовтня 20:52
Переглядів: 236
гірник рух

За три тури до завершення обласної футбольної Прем’єр-ліги винниківський «Рух» зберігає найкращі шанси знову стати найсильнішою командою Львівщини. Для цього команді Романа Гданського буде достатньо здобути сім очок, однак тут багато чого залежить як проведе фініш чемпіонату головний суперник винниківчан «Гірник» з Соснівки.

Поєдинок 19-ого туру чемпіонату проти «Гірника з Новояворівська для «винниківського» «Челсі» був важливим з кількох наступних причин: по-перше, у матчі першого кола винниківчани зазнали сенсаційної поразки у Новояворівську, і будь-що бажали взяти реванш у суперника, по-друге, матч проти «гірників» був останньою серйозною підготовкою перед фіналом чемпіонату України серед аматорів, який винниківська команда проведе у п’ятницю, 17-ого жовтня, а по-третє, цей поєдинок для винниківчан був дуже важливим в турнірному плані. Оскільки «Рух» претендує на чергове чемпіонство поспіль, втрата очок у чемпіонаті для цієї команди є неприпустимою. В турнірній таблиці «Гірник» з Соснівки набрав на три очки менше, однак це аж ніяк не збавляє чемпіонську інтригу перед вирішальними матчами.

Здавалося, у грі проти команда Романа Каракевича проблем у винниківчан мало б не виникнути. Тим більше тоді, коли у доволі спекотну і водночас «літню» погоду господарі поля забили швидкий гол. Почаду з флангу Макара після помилки воротаря Савича замкнув кращий бомбардир «Руху» Олег Шептицький.

Як виявилося згодом, рахунок 1:0 протримався у матчі аж до 78-ої хвилини. До цього винниківчани прогнозовано переважали суперника, однак команда з Новояворвіська виглядала достойно. Хоч і моменти біля воріт Шевчука їм давалися з великим трудом, проте Роман Гданський та його підопічні чудово розуміли, що 1:0 – далеко не той результат, який дозволяє команді розслабитися на полі.

Підсиливши гру у другому таймі, «Руху» таки вдалося дотиснути суперника і зняти усі питання про переможця матчу. Спочатку Макар реалізувавши вихід сам на сам з воротарем зробив рахунок 2:0, а через дві хвилини Віталій Дмитрух, що вийшов по перерві на заміну, асистував Шептицькому-старшому. Олег оформив дубль, відправивши м’яч у порожні ворота.

Рахунок 3:0 – далеко не той, з яким міг завершитися матч. В одній з атак «Руху» після удару головою Дмитруха захисник якимось дивом виніс «круглого» з лінії воріт, а небезпечна атака «Гірника» мала завершуватися пенальті. В одному з епізодів арбітр матчу Юрій Карп’як не побачив гри рукою у виконані одного з захисників «Руху».

У підсумку 3:0 – і, як то кажуть, результат говорить сам за себе. «Рух», взявши заплановані очки у чемпіонаті, з хорошим настроєм підходить до одного з найголовніших матчів у сезоні – фіналу чемпіонату України серед аматорів. Нагадаємо, у п’ятницю, 17-ого жовтня, винниківчанам у Вінниці протистоятиме АФ «П’ятихаська» з міста Володимирівка, що у Кіровоградській області.

А у чемпіонаті команді Романа Гданського до чемпіонства залишається зробити три непрості кроки – виїзні матчі з «Гірником» з Соснівки, з футбольним клубом Самбір та домашня гра зі спортивним клубом «Демнею». Ключовим для винниківчан, мабуть, стане матч проти «Гірника». Супернику «Руху» потрібна буде лише перемога.