ФК "Рух": Реабілітація за "Опір" або сьома "суха" перемога

02 червня 12:10
Переглядів: 502
Рух Винники - Погонь

Винниківський «Рух» здобув сьому поспіль перемогу у чемпіонаті обласної Прем’єр-ліги. Після поразки у чемпіонаті України серед аматорів від львівського «Опора» винниківчани мінімально, але цілком заслужено в рамках чемпіонату обласної Прем’єр-ліги здолали вдома «Кар’єр» з Торчиновичів – 1:0.

На матч з «Кар’єром» гравці «Руху» вийшли максимально зарядженими. Не складно було здогадатися, що після гри з львівським «Опором», у якому винниківчани, граючи експериментальним складом, програли з рахунком 0:4, у гравців відбулася чоловіча розмова не тільки з головним тренером Романом Гданським, а й з президентом Григорієм Козловським.

Старт матчу сьомого туру у Винниках неодноразово показав, що гравці «Руху» зроблять усе можливе, аби уникнути чергової сенсації. З самісінького початку матчу винниківчани фактично закрили на ключ свого суперника на своїй частині поля. Гравці гостей побудували свою гру від захисту на контратаках, однак ця тактика у «Кар’єра» не спрацьовувала, оскільки захищалася команда більше-менш непогано, а от з небезпекою біля воріт Шевчука справи в цієї команди були не найкращі. Шевчук мав мало роботи у першому таймі, і, мабуть, у матчі загалом.

Розхитати оборону суперника і забити бажаний гол гравцям «Руху» вдалося у середині першого тайму. Після подачі кутового Дмитрух скинув м’яч на Гурського, який в падінні головою таки пробив воротаря Левицького. До цього з хорошими ударами Кікотя та Алієва воротар гостей з труднощами впорався. Найбільше в епіцентрі першого тайму опинявся Олександр Алієв. Його удари хоч і зі штрафних були небезпечними, однак не гольовими. З усіма пострілами, що були в рамку воріт, воротар В’ячеслав Левицький справлявся.

У другому таймі обидві команди дещо засушили гру. Тотальна територіальна перевага «Руху» уже не відчувалася такого вагомою. Команда Василя Лопушанського перемістила гру з власної частини поля, проте не більше того.

У першій половині другого тайму гравці «Кар’єра», до речі, у складі якого і виступають чимало екс-гравців «Руху», мали перший і, по суті, останній перспективний момент у грі. Випередивши захисника, Ярослав Писько разом двома іншими партнерами вийшли на двох захисників «Руху», проте досвідчений Гурський не дав супернику витиснути максимум у цьому епізоді.

До завершення гри гравці «Руху» були значно ближчими до другого гола, аніж суперник до першого. Якщо відверто, то гості не особливо й прагнули оголяти власні тили та йти вперед. «Рух» на класі доводив цей матч до своєї сьомої поспіль, і що, цікаво, сьомої «сухої» перемоги у чемпіонаті. Алієв, Сергєєв та Іванов не змогли витиснути максимум зі своїх моментів. Воротар Левицький у цьому матчі зловив кураж, а відтак забити йому другий гол винниківчанам не вдалося.

У підсумку 1:0 – скромна, але цілком заслужена перемога «Руху», яка ще на маленький крок наближає команду до нового чемпіонства в Прем’єр-лізі. Перемігши «Кар’єр», «Рух» в якісь мірі реабілітувався за попередню поразку від «Опора» і в хорошому настрої підходить до останнього матчу першого групового раунду чемпіонату України проти «Одека» з Оржева, що у Рівненській області. Цей матч відбудеться в Оржеві, у середу, 3 червня.

Рух" Винники - "Кар`єр" Торчиновичі 1:0 (1:0)

Стадіон: ім. Б.Маркевича м. Винники

Арбітр: Ярослав Біць

Асистенти арбітра: Богдан Горошко, Олег Притула

Резервний арбітр: Тарас Радюкін

Делегат ФФЛ: Орест Шмигельський

Гол: 1:0 - Гурський Андрій, 28

Попередження: Ільчишин Андрій, 24; Козловський Святослав, 45+2; Луць Ігор, 67; Сало Віталій, 81

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Романюк Віталій (Гусаковський Юрій, 62); Гурський Андрій; Дмитрух Віталій; Баглай Андрій (Фурта Юрій, 74); Костик Богдан; Кікоть Андрій (Іванов Роман, 64); Алієв Олександр; Макар Володимир (Сергеєв Сергій, 54); Козловський Святослав (Шептицький Михайло, 89); Шептицький Олег (Бойко Роман, 77)

Запасні: Панасюк Олег; Суль Петро

"Кар`єр" Ст.Самбір/Торчиновичі: Левицький Вячеслав; Шуга Іван; Ільчишин Андрій (Шпирка Роман, 67); Іванський Любомир; Сидорко Віталій; Романів Володимир; Писько Ярослав; Сало Віталій; Павлів Олег (Рудавець Тарас, 21); Карапінка Іван (Луць Ігор, 33); Піцур Роман (Мацько Назар, 89)