ФК "Рух" у Другій лізі: захисник-бомбардир, тренер-гравець та молодий-воротар

29 листопада 12:15
Переглядів: 550
ФК Рух

Цього сезону винниківський клуб дебютував у професійному футболі. Після вісімнадцяти турів команда займає третє місце із 44 очками в активі та відстає від лідера на два пункти.

Після завершення першої частини сезону у Другій лізі ми вирішили зібрати цікаві факти та цифри за підсумками виступу ФК «Рух».

 • Середня результативність команди – 2.05 гола за гру. Всього команда забила 37 голів у вісімнадцяти матчах. Це четвертий показник результативності у Другій лізі. Більше в першої і другої команди чемпіонат – відповідно «Кремінь» та «Перлина»; і четвертої – «Інгулець-2»

 • Також «Рух» має другий показник серед кращих захистів ліги. У вісімнадцяти матчах команда пропустила 13 голів. Це в середньому за гру 0.72 гола. Менше пропустили тільки одна команда команди: лідер чемпіонату ФК «Кремінь» (12). Стільки ж пропущених у ФК «Мир».

 • В середньому на одну гру у Винниках приходить подивитись 1 225 вболівальників. Це шостий показник у Другій лізі. Найбільше у Другій лізі ходять на ФК «Тепловик» (2 906). На виїзні матчі команди приходить подивитись 810 вболівальників. Це теж шостий показник ліги, але з кінця. Найбільше глядачів зібрав перший домашній матч сезону. На гру з «Іллічівцем-2» прийшло подивитись 2 500 вболівальників. Найменше любителів футболу прийшло на гру 14-го туру проти «Арсеналу-Київщина», тільки 300. За повідомленнями офіційного сайту команди матчі з маріупольською командою та «Балканами» відвідало понад шість тисяч вболівальників.

 • Кращим бомбардиром команди став лівий захисник Володимир Бідловський. На його рахунку 7 голів, з яких 5 з пенальті, 1 із штрафного і ще один після розіграшу штрафного удару. В матчі з «Металургом» з він оформив дубль з пенальті. Це одинадцятий показник результативності в Другій лізі. В середньому за гру Володимир забиває 0.44 гола.

 • Всі голи: 7 – Бідловський; 6 – Омельченко; 5 – Козловський (1 з пенальті); 4 – Іванов; 3 – Б. Баранець (1 з пенальті); 2 – Гурський, Г. Баранець, Шептицький; 1 – Дмитрук, Федорів, Кікоть, Кінаш, Панасюк. Один авто гол забив Ігор Худоб’як із ФК «Тепловик».

 • Гравці команди оформили п’ять дублів: Бідловський, Омельченко (тричі), Козловський.

 • Попередження: 5 – Чучман; 4 – Кінаш, Б. Баранець; 3 – Гурський, Федорів, Кікоть, Бідловський, Макар; 2 – Романюк, Дмитрук, Г. Баранець, Омельченко, Іванов, Козловський; 1 – Дяченко,

 • Вилучення: 1 – Гурський, Бідловський.

 • Найбільше часу на полі провів молодий воротар Олександр Дяченко. Він виходив у 16 матчах в яких відіграв 1440 хв. Дяченку тільки 22 роки і він зумів витіснити з основи досвідченого Юрія Шевчука. Форвард Олексій Омельченко взяв участь у всіх 18 матчах команди зігравши 1174 хв. Найменше часу на полі провів півзахисник Богдан Костик. Він вийшов на 20 хв. у матчі 8-го туру проти «Кристалу». Цікаво, що на то час він вже був одним із тренерів команди.

 • Тільки в одній грі гравці «Руху» не змогли вразити ворота суперника. В домашньому матчі з «Перлиною» команда зазнала першої поразки (0:1) в сезоні.

 • Найстаршим гравцем команди є півзахисник Богдан Костик (1983 р.н), але він вже перейшов на тренерську роботу. З тих, що продовжують грати найстарший – захисник Віталій Романюк (22.02. 1984) та Андрій Кікоть (07.06.1984). Наймолодшим в команді – півзахисник Олег Панасюк (07.07.1996).

 • Середній вік заявлених на сезон гравців – 27.2. За цим показником «Рух» займає друге місце серед найстарших команд ліги. Найстарша команда Другої ліги – ФК «Балкани» (27.9).

 • У восьми домашніх матчах команда здобула сім перемог та зазнала однієї поразки. Різниця забитих і пропущених 19:3. На виїзді «Рух» здобув теж сім перемог, одного разу програв та двічі зіграв в нічию. Різниця голів – 18:10.

 • Найбільша перемога: «Рух» - «Іллічівець-2» 6:0.

 • Найбільша поразка: «Рух» - «Перлина» 0:1, «Енергія НК» - «Рух» 2:1

 • Найрезультативніший матч: «Металург» З – «Рух» 3:4

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: