ФК "Рух" візьме участь у ЧУ з футболу серед аматорських команд

30 квітня 15:34
Переглядів: 228
фк рух

Склад груп та календар чемпіонату України з футболу серед аматорських команд 2013 р.

Група 1

1. "Авангард" (Новоград-Волинський Житомирської обл.)
2. ФК "Вінниця"
3. "Буковина-2-ЛС" (Чернівці)
4. "Рух" (Винники Львівської обл.)
5. ОДЕК (Оржів Рівненської обл.)
6. "Збруч" (Волочиськ Хмельницької обл.)

І тур – 1.05 (середа) VI тур – 12.06 (середа)
1. "Авангард" – "Збруч" 16. "Збруч" – "Авангард"
2. ФК "Вінниця" – ОДЕК 17. ОДЕК – ФК "Вінниця"
8.05 (середа) 18. "Рух" – "Буковина-2-ЛС"
3. "Буковина-2-ЛС" – "Рух"

ІІ тур – 15.05 (середа) VІI тур – 19.06 (середа)
4. "Збруч" – "Рух" 19. "Рух" – "Збруч"
5. ОДЕК – "Буковина-2-ЛС" 20. "Буковина-2-ЛС" – ОДЕК
6. "Авангард" – ФК "Вінниця" 21. ФК "Вінниця" – "Авангард"

ІІІ тур – 22.05 (середа) VIІI тур – 26.06 (середа)
7. ФК "Вінниця" – "Збруч" 22. "Збруч" – ФК "Вінниця"
8. "Буковина-2-ЛС" – "Авангард" 23. "Авангард" – "Буковина-2-ЛС"
9. "Рух" – ОДЕК 24. ОДЕК – "Рух"

IV тур – 29.05 (середа) ІХ тур – 03.07 (середа)
10. "Збруч" – ОДЕК 25. ОДЕК – "Збруч"
11. "Авангард" – "Рух" 26. "Рух" – Авангард"
12. ФК "Вінниця" – "Буковина-2-ЛС" 27. "Буковина-2-ЛС" – ФК "Вінниця"

V тур – 05.06 (середа) Х тур – 10.07 (середа)
13. "Буковина-2-ЛС" – "Збруч" 28. "Збруч" – "Буковина-2-ЛС"
14. "Рух" – ФК "Вінниця" 29. ФК "Вінниця" – "Рух"
15. ОДЕК – "Авангард" 30. "Авангард" – ОДЕК

Матчі останніх двох турів повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.


Група 2

1. "Зоря" (Білозірʼя Черкаської обл.)
2. "Оболонь Бровар" (Київ)
3. ЮСБ (Чернігів)
4. "ЛКТ-Славутич" (Чернігівська обл.)
5. "Авангард" (Корюківка Чернігівської обл.)
6. "Ретро" (Ватутіне Черкаської обл.)

І тур – 12.06 (середа) VI тур – 19.06 (середа)
1. "Зоря" – "Ретро" 16. "Ретро" – "Зоря"
1.05 (середа) 17. "Авангард" – "Оболонь Бровар"
2. "Оболонь Бровар" – "Авангард" 18. "ЛКТ-Славутич" – ЮСБ
3. ЮСБ – "ЛКТ-Славутич"

ІІ тур – 26.06 (середа) VII тур – 14.05 (вівторок)
19. "Авангард" – ЮСБ 5. ЮСБ – "Авангард"
15.05 (середа) 26.06 (середа)
4. "Ретро" – "ЛКТ-Славутич" 20. "ЛКТ-Славутич" – "Ретро"
6. "Зоря" – "Оболонь Бровар" 21. "Оболонь Бровар" – "Зоря"

ІІІ тур – 22.05 (середа) VIII тур – 03.07 (середа)
7. "Оболонь Бровар" – "Ретро" 22. "Ретро" – "Оболонь Бровар"
8. ЮСБ – "Зоря" 23. "Зоря" – ЮСБ
9. "ЛКТ-Славутич" – "Авангард" 24. "Авангард" – "ЛКТ-Славутич"

IV тур – 29.05 (середа) IX тур – 10.07 (середа)
10. "Ретро" – "Авангард" 25. "Авангард" – "Ретро"
11. "Зоря" – "ЛКТ-Славутич" 26. "ЛКТ-Славутич" – "Зоря"
12. "Оболонь Бровар" – ЮСБ 27. ЮСБ – "Оболонь Бровар"

V тур – 05.06 (середа) Х тур – 17.07 (середа)
13. ЮСБ – "Ретро" 28. "Ретро" – ЮСБ
14. "ЛКТ-Славутич" – "Оболонь Бровар" 29. "Оболонь Бровар" – "ЛКТ-Славутич"
15. "Авангард" – "Зоря" 30. "Зоря" – "Авангард"

Матчі останніх двох турів повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.

Група 3

1. "Нове Життя" (Андріївка Полтавської обл.)
2. "Локомотив" (Куп’янськ Харківської обл.)
3. "Барса" (Суми)
4. "Буревісник" (Петрове Кіровоградської обл.)
5. "УСК-Рубін" (Донецьк)

І тур – 1.05 (середа) VI тур – 12.06 (середа)
1. "Локомотив" – "УСК-Рубін" 11. "УСК-Рубін" – "Локомотив"
2. "Барса" – "Буревісник" 12. "Буревісник" – "Барса"

ІІ тур – 8.05 (середа) VII тур – 23.06 (неділя)
3. "УСК-Рубін" – "Барса" 13. "Барса" – "УСК-Рубін"
4. "Нове Життя" – "Локомотив" 19.06 (середа)
14. "Локомотив" – "Нове Життя"

ІІІ тур – 15.05 (середа)
5. "Барса" – "Нове Життя" VIII тур – 26.06 (середа)
19.05 (неділя) 15. "Нове Життя" – "Барса"
6. "Буревісник" – "УСК-Рубін" 16. "УСК-Рубін" – "Буревісник"

ІV тур – 29.05 (середа) ІХ тур – 03.07 (середа)
7. "Буревісник" – "Нове Життя" 17. "Нове Життя" – "Буревісник"
8. "Локомотив" – "Барса" 18. "Барса" – "Локомотив"

V тур – 22.05 (середа) Х тур – 10.07 (середа)
9. "Буревісник" – "Локомотив" 19. "Локомотив" – "Буревісник"
10. "Нове Життя" – "УСК-Рубін" 20. "УСК-Рубін" – "Нове Життя"

Матчі останніх двох турів повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.

Група 4

1. "Колос" (Хлібодарівка Херсонської обл.)
2. "Бастіон" (Іллічівськ Одеської обл.)
3. "Енергія" (Миколаїв)
4. "Гвардієць" (Гвардійське АР Крим)
5. "Торпедо" (Миколаїв)
6. ІТВ (Сімферополь)

І тур – 8.05 (середа) VI тур – 12.06 (середа)
1. "Колос" – ІТВ 16. ІТВ – "Колос"
1.05 (середа) 17. "Торпедо" – "Бастіон"
2. "Бастіон" – "Торпедо" 18. "Гвардієць" – "Енергія"
3. "Енергія" – "Гвардієць"

ІІ тур – 15.05 (середа) VII тур – 19.06 (середа)
4. ІТВ – "Гвардієць" 19. "Гвардієць" – ІТВ
5. "Торпедо" – "Енергія" 20. "Енергія" – "Торпедо"
6. "Колос" – "Бастіон" 21. "Бастіон" – "Колос"

ІІІ тур – 22.05 (середа) VIII тур – 26.06 (середа)
7. "Бастіон" – ІТВ 22. ІТВ – "Бастіон"
8. "Енергія" – "Колос" 23. "Колос" – "Енергія"
9. "Гвардієць" – "Торпедо" 24. "Торпедо" – "Гвардієць"

IV тур – 29.05 (середа) ІХ тур – 03.07 (середа)
10. ІТВ – "Торпедо" 25. "Торпедо" – ІТВ
11. "Колос" – "Гвардієць" 26. "Гвардієць" – "Колос"
12. "Бастіон" – "Енергія" 27. "Енергія" – "Бастіон"

V тур – 05.06 (середа) Х тур – 10.07 (середа)
13. "Енергія" – ІТВ 28. ІТВ – "Енергія"
14. "Гвардієць" – "Бастіон" 29. "Бастіон" – "Гвардієць"
15. "Торпедо" – "Колос" 30. "Колос" – "Торпедо"

Матчі останніх двох турів повинні розпочинатися одночасно о 18.00 год.



Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: