ФК "Рух" (Винники) проводить ребрендинг, змінюючи емблему та кольори клубу

26 червня 20:00
Переглядів: 438
рух

Нові виклики, нова ліга, нові випробування зі серйознішими суперниками… Успішно пройшовши дистанцію другої ліги у дебютному сезоні серед професіоналів, «рухівці» відтепер змагатимуться у першому дивізіоні українського футболу. У наступний сезон рангом вище винниківська команда ввійде з новою емблемою і основними кольорами – жовто-чорними.

За словами спортивного директора винниківського «Руху» Володимира Лапіцького, дві барви клубу взято з двох українських прапорів – жовтий із синьо-жовтого національного, а чорний із червоно-чорного, як стягу визвольних змагань українського народу. Це символізує відданість ідеї українства та нашим віковічним національним традиціям.

Коронований лев на емблемі – символ славного королівського міста Лева, адже Винники є невід’ємною частиною Львова, тому відтепер «Рух» матиме ширшу прив’язку до обласного центру, в той же час не позбуваючись і глибоко шануючи винниківське коріння.

Отож, у такій символістиці футбольний клуб «Рух» входитиме у новий чемпіонат, маючи завдання перемагати у кожному поєдинку й надалі прогресувати та рухатися вперед турнірними шляхами. Сподіваємося, що елементи ребрендингу сподобаються вболівальникам, і армія прихильників «Руху» збільшиться за рахунок шанувальників футболу всієї України, а футболісти, своєю чергою, тішитимуть їх красивою грою, ефектними голами та блискучими перемогами., ефектними голами та блискучими перемогами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: