05 квітня 10:07
Переглядів: 180
ФК Скала Стрий

«Скала» у рамках 18-го туру провела останній поєдинок другого кола, приймаючи одного з лідерів – «Оболонь-Бровар».

Поразкою «Скали» з рахунком 0:2 завершився останній матч другого кола чемпіонату другої ліги, у якому «малиново-зелені» приймали київську «Оболонь-Бровар». Шансом переміститися з шостого місця на п’яте «малиново-зелені» не скористалися. У підсумку «Скала» завершила двоколовий чемпіонат на шостому місці і у третьому колі зіграє на один виїзний матч більше, аніж домашній.

На стадіоні «Сокіл» у Стрию без підтримки не залишилася жодна з команд. Підтримати «пивоварів» приїхала група підтримки з Києва, натомість господарі поєдинку найбільше енергії традиційно черпали з фанатського сектору команди.

З початку матчу «пивоварам» вдалося заволодіти ініціативою і забити швидкий гол. Сьомий номер гостей Ілля Коваленко вразив ворота Романа Данковича на сьомій хвилині поєдинку. Гравець «Оболоні» з розвороту метрів з 16-ти пробив ефектно та ефективно – прямісінько у дальній кут воріт.

Пропустивши гол, «Скалі» довелося перебудовуватися. На це пішло чимало часу, адже будь-які зміни у грі стриян не давали жодних результатів. Змінили малюнок своєї гри «малиново-зелені» у другій половині першого тайму. «Скала» уже більше контролювала м’яч, будувала певні атаки, проте з небезпечними моментами біля воріт гостей справи були кепські. За увесь тайм «Скала» не створила жодного гольового моменту.

До завершення першої 45-хвилинки «пивовари» могли відзначитися ще одного разу. У цьому епізоді після удару Продана м’яч вдарився об стійку і відлетів у поле.

У другому таймі «Скала» значно активізувалася, команда заграла агресивніше. Утім, така гра «малино-зелених» аж ніяк не гарантувала спокійного життя біля власних воріт. Ілля Коваленко був близький до того, аби оформити дубль, проте пробив неточно.

Через кілька хвилин «Скала» таки створила свій перший гольовий момент у матчі. Нападник Андрій Кохман не зміг влучити у ворота метрів з дев’яти після класної передачі з глибини.

У середині тайму «Скала» грала уже у чисельній більшості. За грубий фол проти Рябушка пряму червону картку отримав «пивовар» Павло Гордійчук.

Граючи у чисельній більшості, господарі поступово нарощували свою перевагу. Зокрема нападник Василь Цюцюра уже регулярно зміщувався у фланг, забираючи за собою захисників суперника. Втім, це «Скалі» мало що допомагало. Досвідчений капітан Андрій Корнєв, до слова, екс-гравець сімферопольської «Таврії», надійно керував діями своєї команди в обороні. У чисельній більшості «Скалі» вдалося створити лише один гольовий момент, який команда Василя Малика реалізувати не зуміла. Класну подачу з флангу замикав Скакун, однак його удару у противохід воротарю Федорівському забракло влучності.

Надійно тримаючи оборону, «пивовари» у меншості зловили суперника на контратаці. Провал на лівому фланзі оборони, де уже не було Юрія Антоніва (його замінили через мікроушкодження) завершився рейдом Шевчука та його результативною передачею на Продана. Василь, вистибнувши з-за спин захисників, пробив точнісінько в кут воріт.

Аби щось змінити у грі чи рахунку, у «Скали» залишалося трохи більше десяти хвилин. Втім, на доволі непростому газоні стадіону «Сокіл» в «малино-зелених» цього вечора мало що вдавалося. Провівши кілька невдалих атак, і знову зрозумівши, що розхитати оборону «Оболоні» буде дуже й дуже непросто, господарі змирилися з поразкою. Матч завершився перемогою одного з лідерів другої ліги з рахунком 2:0.

«Скала» проти «Оболоні-Бровару» зіграла не в той футбол, на який очікували вболівальники у Стрию. «Малиново-зелені», допустивши багато браку, за увесь матч створили лише два гольові моменти. «Оболонь-Бровар» у цьому матчі довела свій дещо вищий клас гравців і, мабуть, цілком заслужено, на відміну гри першого кола (!), здобула повноцінні три очки.

Друга ліга. 18-ий тур. Стрий. Стадіон «Сокіл». 800 глядачів

«Скала» (Стрий) – «Оболонь-Бровар» (Київ) – 0:2 (0:1)

4 квітня 2015 р. 16 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 7 градусів. 200 глядачів. Арбітр – Андрій Яблонський (Тернопіль). Асистенти арбітра –Андрій Ющишин (Тернопіль) та Павло Котубей (Закарпатська обл.). 4-й арбітр: Ярослав Біць (Львів). Спостерігач арбітражу: Микола Васюта (Рівне).

«Оболонь-Бровар»: 1. Назарій Федорівський, 16. Тимур Рустамов, 6. Андрій Корнєв-к., 5. Різван Аблітаров, 2. Анатолій Кіцута, 19. Артем Фаворов (10. Павло Лук`янець, 90+3), 17. Павло Гордійчук, 21. Григорій Сахнюк (9. Євген Шевченко, 86), 7. Ілля Коваленко (13. Костянтин Коваленко, 66), 8. Антон Шевчук (22. Артем Корольчук, 79), 14. Василь Продан (20. Олексій Майданевич, 90+1).

Головний тренер – Сергій Солдатов.

«Скала»: 92. Роман Данкович-к., 15. Петро Стасюк, 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович, 22. Юрій Антонів (11. Роман Воробей, 72), 8. Владислав Клименко (16. Коцюмака, 81), 93. Назар Кміть (23. Михайло Березовий, 52), 7.  Дмитро Скакун,  10. Віталій Рябушко (99. Володимир Пришнівський, 64), 14. Василь Цюцюра, 49. Андрій Кохман (9. Віталій Лазаренко, 52).