ФК "Скала": Після серії перемог буває і нічия

20 вересня 10:34
Переглядів: 262
Скала Стрий – Енергія

Бойовою нічиєю з рахунком 1:1 завершився один з центральних матчів 9 туру чемпіонату другої ліги, у якому «Скала» приймала кременчуцький «Кремінь». «Малиново-зеленим» не вдалося продовжити свою серію перемог до шести матчів, однак вдалося розтягнути безпрограшну серію до восьми ігор.

До Стрия кременчуцький «Кремінь» приїхав доводити усім, що підсумкове десяте місце в турнірній таблиці далеко на те, яке команда заслуговує мати. Аби підніматися вгору турнірної таблиці, команді Сергія Ященка необхідно було брати очки на виїзді.

У «Скали» хоч і ситуація значно краща, проте, аби розраховувати на підвищення у класі, також потрібно брати заплановане. Зважаючи на позиції команд в турнірній таблиці, фаворитами у цьому матчі однозначно були господарі.

Підтвердилися ці слова на 3 хвилині матчу, коли Тарас Максимович вдало замкнув подачу Дмитра Скакуна зі штрафного. Швидкий гол додав впевненості гравцям «Скали»: «малиново-зелені» доволі швидко підтвердили хто господар на полі та поступово втілювали свою перевагу у небезпечні моменти. Воротар гостей Віталій Онопко мав достатньо роботи у першій половині другого тайму. Загалом, до 30 хвилини матчу «Скала» була повним господарем того, що відбувалося на поді. Підопічні Василя Малика були ближчими до того, аби забити вдруге, аніж пропустити вперше.

Здавалося б, у грі, коли «Кремінь» не мав жодного шансу на успіх, гостям доволі швидко вдалося усе перевернути з ніг на голову. Нереалізований момент Олега Бажана на 30 хвилині лише додав впевненості команді Сергія Ященка. Провівши кілька атак, подавши кілька поспіль кутових та штрафних гості таки свого добилися. Гол після подачі кутового від нападника Ігоря Тимченка виглядав логічним.

При рахунку 1:1 команди уже розпочали усе заново, щоправда із другої 45-хвилинки. У другому таймі гравцям «Скали» вдалося налагодити свою гру. Про провал у завершальні 15 хвилин першого тайму усі забули, відповідно «Скала» з новими силами уже ламала позиційну оборону суперника. Як і у першому таймі, підопічні Василя Малика грали впевненіше, створювали більше, проте цього разу витиснути максимум уже не вдавалося.

Перспективний вихід сам з сам з воротарем суперника не реалізував Кохман. Андрію забити з гострого кута було не так просто – форвард «Скали» не влучив у рамку. Ще один момент вартий уваги – падіння Пришнівського у штрафному майданчику. Здавалося, «машину» «Скали» зустріли не за правилами, проте, як зізнався Володя після матчу, воротар у цьому епізоді не фолив, відтак арбітр Іван Салаш з Калуша, не призначивши пенальті, прийняв правильне рішення.

Як і у першому таймі, гравцям гостей вдалося приспати суперника та активізуватися у власних діях в атаці. Ближче до завершення матчу команда Сергія Ященка моментами виглядала непогано, проте по-справжньому небезпечних моментів гостям створити не вдалося.

В компенсований арбітром час гравцям «Скали» вдався невеличкий штурм воріт суперника. В одному з епізодів Рябушко забарився з ударом і момент було втрачено, а після удару-подачі зі штрафного Скакуна надійно зіграв воротар «Кременя».

Фінальний свисток арбітра з Калуша Івана Салаша зафіксував мирову 1:1. Цей результат однозначно більше порадував гостей і відповідно розчарував господарів. Безпрограшна серія «малиново-зелених» продовжилася до восьми матчів, а от переможна пятиматчева серія стриян завершилася. Перемігши пять разів поспіль, «Скала» зіграла внічию, у новому сезоні уже втретє.

У неділю, 27 вересня, «Скала» на виїзді зіграє проти лідера чемпіонату другої ліги «Колоса» з Ковалівки, що в Київській області.

«Скала» (Стрий) – «Кремінь» (Кременчук) – 1:1 (1:1)

19 вересня 2015 р. 16 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». 24  градуси. 1000 глядачів. Арбітр – Іван Салаш (Калуш). Асистенти арбітра – Ігор Дебенко та Юрій Синишин (обидва – Івано-Франківськ). 4-й арбітр – Олег Притула (Львівська обл.). Делегат ФФУ: Олександр Кревський (Київська обл.).

«Скала»: 98. Денис Завгородний, 15. Петро Стасюк, 22. Юрій Антонів-к., 18. Валерій Бондаренко, 5. Тарас Максимович (3. Роман Подоляк, 75, 8.  Владислав Клименко, 10. Віталій Рябушко, 7. Дмитро Скакун, 93. Назар Кміть (23. Михайло Березовий, 51), 49. Андрій Кохман (19. Олег Квич, 63), 99. Володимир Пришнівський.

Резервні гравці: 1. Роман Герич, 6. Роман Ботвинник, 11. Андрій Маляренко, 17. Едуард Мись.

Головний тренер – Василь Малик.

«Кремінь»: 30. Віталій Онопко, 6. Дмитро Ентін (10. Роман Кунєв, 73), 4. Олександр Логінов (5. Дмитро Ховбоша, 61), 13. Михайло Шершень, 21. Сергій Ченбай, 3. Владислав Піскун, 9. Дмитро Тертишний, 16. Олег Бажан (8. Костянтин Черній, 46), 20. Ігор Гордя, 11. Сергій Степанчук, 14. Ігор Тимченко-к.

Резервні гравці: 1. Андрій Олійник, 22. Євген Стрельцов, 15. Роман Пасічниченко.