ФК "Скала" побудував ще одну тренувальну базу поблизу Моршина

10 червня 12:55
Переглядів: 240
скала

На початку червня усі команди футбольного клубу «Скала», включаючи й юнацькі моршинської Академії футболу «Скала», відтепер можуть проводити тренувальня на новій навчально-тренувальній базі.

Завдяки президенту ФК «Скала» Миколі Кмітю у селі Станків, що в Стрийському районі Львівської області, клуб побудував нову НТБ, яка відповідає усім сучасним стандартам, послугами котрої, до речі, зможуть скористатися команди з інших клубів. Для цього варто лише звернутися до ФК «Скала» і забронювати час оренди. Контактні дані: телефони: (03260) 6-22-23 або (098) 607-34-91 (Олег). Електронна адреса: office.fcskala@gmail.com

Зауважимо, що у нової НТБ зручне транспортне сполучення. Через саме село Станків (вперше цей населений пункт згадується в історичних документах в XV столітті) проходить шосейна дорога — автошлях Н 10 — автомобільний шлях національного значення Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига — Кишинів.

Першопрохідцями нової бази, яка включає два, стандартного розміру, травяні поля, стали команди Академії футболу «Скала», які вже у липні розпочнуть підготовку до нового сезону в чемпіонаті ДЮФЛ України. НТБ розташована на відстані 7 км від міста Стрия і у 4 км від курортного Моршина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: