ФК "Снятин" - "Карпати" (Коломия) - 1:1. Блясецький знов не перемагає "своїх"

29 квітня 16:25
Переглядів: 203
карпати коломия

З виїзної нічиєї 1:1 з футбольним клубом «Снятин» у неділю свої виступи в новому сезоні розпочав минулорічний чемпіон області «Карпати» Коломия. По ходу матчу, що відбувався на снятинському стадіоні «Колос», коломияни вели в рахунку, але господарі зуміли вирівняти становище під завісу першого тайму.

Цей поєдинок був типовим для першого туру. Відчувалась відсутність комплексної підготовки команд до сезону, що й виливалось у не зіграність та помилки футболістів. “Зелено-білі” добре розпочали цей поєдинок, намагаючись швидко відзначитися у воротах суперника. “Карпати” контролювали м'яч й багато атакували, але пробили захист снятинців вдалося лише на 21-й хвилині. Відзначився Олійник після помилки голкіпера господарів, який не зафіксував м’яча. Здавалось, що після пропущеного «Снятин» посиплеться, але підопічні Василя Тофана рук не опустили. На останній хвилині першої половини зустрічі відзначився Ігор Коржук, відправивши головою м’яч у кут воріт Кисилиці.

У другій половині матчу футболісти «Карпат» кинули всі сили в атаку, а снятинці намагались успішно зіграти на контратаках. Проте потуги обох колективів успіхом не увінчались. Рахунок на табло до фінального свистка так і не змінився.

Перша втрата очок – саме так оцінили підсумок матчу гравці та тренер «Карпат».

ФК «Снятин» - ФК «Карпати»(Коломия) 1:1

ФК «Снятин»: Федров Денис, Гаврилюк Степан, Гарасимяк Руслан, Плехтяк Василь, Скибінський Георгій, Скибінський Богдан, Демченко Артем, Кондратко Назар, Голей Андрій(88хв. Плехтяк володимир), Паржун Іван, Коржук Ігор. Запасні: Пархуляк Михайло, Тофан Василь, Кубай Євген, Петришин Вадим Плехтяк володимир, Мироняк Роман, Гнатюк Ярослав.

ФК «Карпати» Коломия: Кисилиця Юрій, Огаль Василь, Кавінський Василь, Федорюк Олексій, Климус Петро, Олійник Андрій, Веприк Олег, Веретко Андрій, Ципердюк Іван, Попадюк Максим(88хв. Андрусяк Дмитро), Москалик Роман.
Запасні: Тріщук Олекса, Томчук Назар, Гаврилюк Роман, Данищук Володимир.

Голи: 21хв. Андрій Олійник (Карпати), 45 хв. Коржук Ігор (Снятин)
Попередження: 8хв. Ципердюк (Карпати), 19хв. Демченко(Снятин), 21хв. Федров(Снятин), 33хв. Скибінький Б. (Снятин), 51хв. Гарасимяк(Снятин), 90+5хв. Плехтяк(Снятин).