ФК "Тернопіль" – 7 років!

16 травня 11:18
Переглядів: 115
вітання

16 травня так званий День народження святкує муніципальний футбольний клуб. Саме цього дня у 2007 році було прийнято рішення про створення невідокремленого підрозділу КП "Тернопільський міський стадіон" – ФК "Тернопіль".

З того часу команда незмінно очолювана тренерським тандемом Василя Івегеша та Анатолія Назаренка проробила чималий шлях. Вигравши вже у перший рік свого існування чемпіонат Тернопілля, клуб повторив це досягення ще тричі – у 2009, 2010 та 2011 роках. Також "Тернопіль" двічі ставав переможцем обласного кубка, та чотири рази – суперкубка.

Нова сторінка історії клубу відкрилась у 2012 році з прийняттям команди у ряди ПФЛ. За два роки на новому для себе рівні "Тернопіль" зберігає звичний для себе ще з аматорських часів статус фаворитів, та вже у другий рік виступів являється одним із головних претендентів на підвищення у класі, у той же час встановивши історичне для себе досягнення, гучно заявивши про себе на всю футбольну громаду – вихід у чвертьфінал Кубка України.

Дякуємо усім уболівальникам - тим, хто був з командою, та підтримував її у попередні роки. Сподіваємося, що і надалі наш футбольний клуб збереже свою ходу та статус у всіх турнірах, в яких братиме участь, та радуватиме своїх прихильників добротною грою та позитивними результатами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: