ФК "Тернопіль" - "Буковина": У західноукраїнському дербі нічия

01 травня 21:25
Переглядів: 226
фк тернопіль буковина

У матчі 24-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК «Тернопіль» приймав чернівецьку «Буковину». У західноукраїнському дербі було зафіксовано нічию – 1:1.

Суперники почали матч без розвідки. Впевненіше в стартові хвилини почувалися господарі поля, які першими, на п’ятій хвилині, створили гольовий момент. Чернівчани на куту воротарського майданчика збили Віталія Богданова. Сам постраждалий взявся пробивати штрафний удар і зробив це доволі вдало. М'яч з великими надзусиллями витягнув з ближнього нижнього кута кіпер «Буковини» Богдан Когут, при цьому не зумів втримати шкіряного в руках. На підборі першим був Ігор Курило, але і з його ударом справився кіпер гостей. Фактично одразу Богдан Семенець ударом головою мав замикати передачу з правого флангу, однак не зумів пробити як слід і м’яч пройшов повз ворота. Той ж Семенець через кілька хвилин не дістався до м’яча вже після передачі з лівого краю атаки тернополян. Гості теж почали огризатися. Особливо в цьому плані старався нападник «Буковини» Василь Палагнюк. Спершу з ним справлявся Ігор Курило, а коли в одному з епізодів і він не зумів цього зробити, ціною жовтої картки сольний прохід форварда гостей зупинив Юрій Соколовський. На 23 хвилині Богданов знову отримав нагоду відзначитися ударом зі штрафного з точки, яка в нього була на початку тайму. Цього разу м’яч прийняла на себе стінка складена з гравців «Буковини», а повторний удар Віталія пройшов вище воріт. Одразу гості організували найкращий момент у першому таймі. На куті штрафного майданчика тернопільські захисник забули Євгена Ушакова, той відпасував на Олександр Лисюка, який з близької відстані поцілив у стійку. Не залишилися в боргу муніципали. М’яч після удару з 23 метрів Степана Клекота пройшов трішки вище поперечини. І все ж муніципали таки досягнули свого. Після «падаючої» передачі Віталія Богданова, Богдан Семенець спіймав м’яча на ногу та в один дотик переправ м’яча у ворота (1:0). Не встигли як слід привітати Богдана з забитим голом, як тернополяни ледь не пропустили. Сергій Атласюк програв повітряну дуель Василеві Палагняку. Останній викочувався на оперативний простір, але в підкаті чудові зіграв Ігор Курило, вибивши м’яча з під ніг форварда на кутовий. А на останній хвилині матчу після флангового навісу Ігоря Кушецького удар головою завдавав Василь Чорний, котрий з'явився на футбольному полі після майже семимісячної перерви. На жаль, м’яч опустився на сітку з зовнішньої її сторони…

У першій ж атаці другого тайму Богданов та Волошинович розіграли двоходівку. Ростислав мав робити прострільну передачу вже з кута воротарського майданчика, однак м’яч звалився з ноги в тернопільського півзахисника. Незадовго вже після розіграшу кутового теж м’яч не ліг як слід на ногу Андрію Кондзьолці і оборонці гостей без проблем ліквідували небезпеку. Вдруге в матчі мав забивати Семенець. Після передачі Богданова, тернопільський форвард сам викочувався на ворота, однак не зумів як слід обробити м’яча і хорошого удару в кращого бомбардира ФК «Тернопіль» не вийшло. В чергове шукав свій шанс ударом зі штрафного Богданов. Але і цього разу кіпер «Буковини» зумів витягнутися м’яча з нижнього кута воріт. Свій шанс мав нападник гостей Василь Палагнюк, який на 79 хвилині без опіки пробивав головою метрів з 8-ми, але в рамку не поцілив. У час що залишався була в’язка гра, суперники більше сподівалися на стандарти, однак надійно грали воротарі команд. За такої гри напів момент був у Семенця, але він не зумів приборкати м’яча, коли гості намагалися створити положення поза грою. А на останній компенсованій хвилині матчу арбітр Андрій Грисьо  вгледів гру рукою в карній зоні і призначив пенальті, якого реалізував Олександр Лисюк (1:1). Одразу ж пролунав фінальний свисток…