ФК "Тернопіль" через травму втратив ще одного футболіста

13 листопада 14:25
Переглядів: 105
Івегеш

Хоча півзахисник ФК Тернопіль Ростислав Волошинович через дискваліфікацію у матчі з Нивою не зіграє, попри те стало відомо, що футболіст перебуває у клубному лазареті.

— Ростислава Волошиновича тривалий час турбували болі у спині. На морально-вольових він дограв цю частину сезону. Після того, як стало зрозуміло, що він не зіграє в останньому матчі мисерйозно взялися за його лікування. Дуже сподіваємося, що він повний сил повернеться до повноцінних тренувань з першого зимового збору вже в наступному році, — зазначив головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.  

Як повідомив клубній прес-службі Ростислав Волошинович, після обслідування спини лікарі виявили 3-сантиметрову грижу. Нині він проходить певні процедури, при цьому ескулапи рекомендують відмовитися гравцю від будь-який фізичних навантажень, як мінімум протягом одного місяця. За словами футболіста, лікарі кажуть, що відновлення не буде складним, адже грижу виявили на ранній стадії. Волошинович підтверджує слова тренера, що повністю здоровим має прибути на січневий збір команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: