ФК "Тернопіль" декласував бронзового призера першості області

24 лютого 20:07
Переглядів: 230
фк тернопіль

Сьогодні, 24 лютого, ФК «Тернопіль» на футбольному полі в Кутківцях провів спаринг проти бронзового призера першості Тернопільщини – ФК «Борщів». Професіонали доволі легко переграли аматорів – 9:0.

Вже в дебюті матчу муніципали відзначилися забитим м’ячем. На п’ятій хвилині Степан Клекот вкинув м’яча з аута на Ростислава Волошиновича. Той відпасував на Віталія Богданова, котрий зробив простріл, який замкнув Сергія Полянчук (1:0). Далі вже двічі небезпечно пробивав Богданов, однак в обох випадках м’яч пролетів над поперечиною. Партнера по команді підтримав захисник Степан Клекот. Але цього разу на постріл муніципала зреагував воротар ФК «Борщів». Величезна перевага ФК «Тернопіль» таки втілилися в велику кількість забитих голів. Волошинович пройшов по правому краю, зробив прострільну передачу, яку реалізував Роман Гаврилюк (2:0). Незадовго автор другого м’яча з місця лівого крайнього відпасував на Богданова, але на удар Віталія в один дотик зреагував кіпер. Однак і він був безсилим після того, як на нього викотився один Волошинович (3:0). У цей час свої гольові моменти не використали також Богданов (не реалізував вихід віч-на-віч) та Гаврилюк (послизнувся, коли м’ячу після двоходівки Кіцак-Богданов уже нікуди було діватися). Але таки останнє слово в першій 45-хвилинці було за тернопільськими муніципалами. Несподівано до атаки підключився останній захисник Ігор Курило і реалізував свою нагоду після передачі Полянчука (4:0).

У другому таймі з основи ФК "Тернопіль" залишилося троє – Курило, Клекот та Богданов. Вони власне і продовжували задавали тон у грі. Зокрема в дебюті другої половини матчу саме Богданов зумів уп’яте вразити ворота ФК «Борщів» (5:0). Але на цьому муніципали не зупинилися. Тарас Кривий вивів на одного воротаря Руслана Луцика і той майстерно скористався своїм шансом (6:0). Фактично одразу довга діагональна передача Курила знайшла Івана Тарабалка, котрий перекинув м’яча через кіпера, що невиправдано залишив рамку воріт (7:0). Мав свій шанс молодий Андрій Різник, однак його удар головою після передачі Юрія Соколовського пройшов трішки вище поперечини. Вдруге у матчі зумів відзначитися оборонець Ігор Курило. Точним був його удар зі штрафного (8:0). І коли вже арбітр мав завершувати поєдинок, грубою помилкою воротаря гостей, який випустив м’яча з рук, скористався Іван Тарабалка (9:0).

Що ж до суперника, то з їх сторони запам’яталася швидка контратака з наступним виходом віч-на-віч Івана Бачинського. У цьому епізоді надійно зіграв страж воріт муніципалів Сергій Русан. Також небезпечною була подача з кутового і наступний удар атакувальних гравців борщівської команди. Але і цього разу холоднокровно зіграв Русан.

Статистика

ФК «Тернопіль» – ФК “Борщів» – 9:0 (4:0)

24 лютого. Тернопіль. Кутківецький стадіон. 50 гл. +8 град.

ФК «Тернопіль»: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Богданов, Волошинович, Гаврилюк – Полянчук. У другому таймі на заміну виходили – Чернобай, Кривий, Тракало, Мороз, Соколовський, Луцик, Різник, Тарабалка, Радкевич.

Голи: С. Полянчук (5), Р. Гаврилюк (26), Р. Волошинович (28), І. Курило (44, 78), В. Богданов (50), Р. Луцик (60), І. Тарабалка (62, 90).