ФК "Тернопіль" - ФК "Миколаїв" 4:2

20 березня 21:20
Переглядів: 143
ФК Тернопіль

Перший офіційний матч 2015 року видався для ФК «Тернопіль» не простим. Незважаючи на те, що гості грали практично з «листа» (в порівнянні з осінньою частиною сезону склад змінився більш, як на половину), «весняний» футбол таки давався взнаки. Лише в другому таймі господарі поля показали той футбол, який від них чекали і довели матч до комфортної перемоги – 4:2.

На правах господарів поля активніше звітний матч почали тернополяни. Фактично перший кутовий біля воріт ФК «Миколаїв» приніс небезпеку. Після подачі з корнера і скидки від Богдана Семенця, капітан тернопільської команди Андрій Кондзьолка вже було замахувався для удару, однак оборонець гостей зняв м’яча буквально з ноги. Незадовго воротар і оборонець зіграли неузгоджено, однак ніхто з атакувальних гравців тернопільської команди не пішов на м’яч і слушну нагоду відкрити рахунок було втрачено. Ближче до середини першого тайму хороший удар зі штрафного вдався Віталію Богданову, котрий пробив стінку з гравців ФК «Миколаїв», однак своїх партнерів по команді підстрахував кіпер Амір Агаларов. Партнера по команді підтримав Ростислав Волошинович, лише з тією різницею, що він завдав удару з гри. Цього разу м’яч пройшов поруч зі стійкою. А найреальнішу нагоду в стартовий відрізок часу відзначитися отримав на 27 хвилині Богдан Семенець, якого партнери вивели на побачення з воротарем. На жаль, Богдан пробив вище воріт (не як виправдання, варто сказати, що нападник перебував під гострим кутом). Без підготовки непогано м’яч ліг на ногу Степану Клекоту, однак смугастий зрикошетивши пішов на кутовий. Велика переваги тернополян таки принесла успіх. Після навісної передачі у центральній зоні оборони гостей виникла «пожежа». Найспритніший у цій ситуації виявився Семенець, який метрів з шести увігнав шкіряного у сітку воріт (1:0). Після голу гра дещо заспокоїлася, гості перевели гру в центр поля. В ці хвилини і до закінчення першого тайму небезпечним був лише один епізод, коли з гострого кута пробив Андрій Дубчак – воротар потягнув м’яча. 

Другий тайм активніше розпочали миколаївці, але це було тимчасово. Так, уже на 48 хвилині удар тернопільського захисника Дубчака прийняли на себе оборонці гостей. Згодом простріл з лівого краю атаки Богданова центрбек ФК «Миколаїв» Іван Білий ледь не зрізав у власні ворота. В цьому епізоді кіпер миколаївців з надзусиллями таки зупинив м’яча на лінії воріт. Далі вже Віталій Богданов викотився на оперативний простір, але замість того, щоб самому вирішувати долю епізоду, віддав передачу на Ростислава Волошиновича. Удар Ростика пробив над поперечиною. Але це був лише початок штурму тернополян. Вже в наступній атаці прострільна передача того ж Волошиновича знайшла голову Ігоря Кушецького, удар якого був точним (2:0). Після другого взяття воріт нападник гостей Валерій Сторубльовцев  метрів з 12-ти пробивав без опіки тернопільських оборонців, але в рамку не поцілив. В оборотці після передачі з правого краю Сергія Атласюка найкраще в великому скупчені футболістів зорієнтувався Кушецький, котрий записав у своєму дебютному матчі за ФК «Тернопіль» дубль (3:0). Але на цьому біди миколаївців не закінчилися. Пресинг групи атакувальних гравців тернопільської команди призвів до того, що м’яч у власні ворота зрізав Вадим Хохлов (4:0). І все ж гості зуміли міцно грюкнути дверима. Провал центральних оборонців господарів завершився виходом віч-на-віч Валерія Сторубльовцева, який без питань переграв Сергія Русана (4:1). А в компенсований арбітром час невпевнено зіграв тернопільський воротар Сергій Русан і м’яч з гострого кута добив у сітку Віталій Момот (4:2)…

ФК «Тернопіль» - ФК «Миколаїв» – 4:2 (1:0)
20 березня. Тернопіль. Міський стадіон. 2000 гл. +5 град.
Судді: М. Митровський (Ужгород), Р. Пузанський, Р. Якимик (обидва зі Львова).
4-й арбітр – А. Яблонський (Тернопіль).
Делегат ФФУ – М. Сидор (Львів)

ФК «Тернопіль»: Русан, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак (Соколовський, 84), Кондзьолка, Кушецький (Кривий, 84), Волошинович (Полянчук, 68), Гаврилюк (Дорі, 76), Богданов, Семенець.
ФК «Миколаїв»: Агаларов, Білий, Хохлов, Мізернюк, Саф’яник (Котов, 56), Кошелюк (Момот, 83), Лещенко, Севодняєв (Носов, 61), Рогозинський, Берко, Сторубльовцев.

Голи: Б. Семенець (36), І. Кушецький (53, 64), В. Хохлов (80, а/г), В. Сторубльовцев (87), В. Момот (90+2).
Попереджений: Д. Севодняєв (60).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: