ФК "Тернопіль" – ФК "Миколаїв". Анонс матчу

20 березня 17:18
Переглядів: 173
ФК Тернопіль

Великий футбол після такої ж великої паузи повертається у Тернопіль. Першими в рідних стінах зіграють муніципали.

20 березня. Тернопільський міський стадіон. 18.00

ФК Тернопіль – ФК Миколаїв

Остання зустріч — 10 серпня 2014 року. Перша ліга, ФК Миколаїв – ФК Тернопіль (1:3)

Вже сьогодні ФК Тернопіль постане перед власними вболівальниками у 19-му турі Першої ліги. Муніципали протистоятимуть Миколаєву, який у першому колі впевнено обіграли на виїзді з рахунком 3:1.

Цього разу Тернопіль теж буде фаворитом гри одразу за кількома чинниками. По-перше, підопічні Івегеша традиційно потужно виступають у рідних стінах і звикли дарувати місцевій публіці перемоги. По-друге, склад Миколаєва за зимову паузу змінився кардинально. Ряд футболістів на чолі з тренером Олегом Федорчуком покинули і без того обезкровлену команду. Загалом Миколаїв останнім часом переживає критичні часи. Команда ніяк не може віднайти стабільного фінансування, балансуючи на межі зникнення. Нещодавно у пресі з'явилася інформація, що миколаївці об’єдналися з аматорською командою ФК Степове. Однак, пізніше президент Степового розвіяв чутки про об'єднання клубів. Щоправда, кілька гравців цієї команди таки будуть грати за Миколаїв.

ФК Тернопіль цієї зими провів плідну підготовку. Команда тренувалась та зіграла ряд спарингів у Тернополі, а також їздила до Києва, де теж провела ряд товариських ігор. Щодо кадрових змін, то від муніципалів пішли Микола Плетеницький, Сергій Куріцький та Ігор Мединський. Тренерський штаб Тернополя знайшов заміну усім цим гравцям. Поповнили лави Тернополя Сергій Чернобай, Руслан Луцик, Олександр Кіцак та Ігор Кушецький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: