ФК "Тернопіль" готується до матчу студліги та дербі з "Нивою"

12 листопада 21:57
Переглядів: 230
ФК Тернопіль

Сьогодні, 12 листопада, на футбольному полі в Кутківцях відбулося тренування ФК Тернопіль. Тренери поділили команду на два склади, які працювали за різними програмами.

Основа, в кількості 10 чоловік, у звичному режимі почала готуватися до недільного матчу проти тернопільської Ниви. Футболістам основи тренери запропонували вправи на утримання м’яча, так званий футбольний "квадрат", удари по воротах та двосторонку. Водночас, решта гравців, які входять до складу студентської команди ФК Тернопіль-Педуніверситет (в тому числі і гравці основи — Ігор Курило та Ігор Медиснький), сьогодні цілеспрямовано готувалися до четвергового поєдинку студентської ліги проти чернівецького Університету.

В загальній групі тренувався півзахисник Віталій Богданов, котрого певний час турбувала травма ноги. Натомість не тренувався, через проблеми зі здоров’ям інший гравець середини поля — Ростислав Волошинович. Зважаючи на те, що Ростислав на матч з Нивою не може вийти на поле через дискваліфікацію, лікарі вирішилися більш поглиблено зайнятися здоров’ям Волошиновича, щоб не запусти травму спини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: