ФК "Тернопіль" готується до матчу з Полтавою у звичному режимі

03 квітня 12:45
Переглядів: 91
фк тернопіль

Тренування ФК «Тернопіль», яке відбулося на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету, тривало 1,2 години і весь цей час футболісти займалися з м’ячами.

Тренери запропонували своїм підопічним гру в «квадрат», вправи на утримання м’яча та коротку двосторонку (20 тайми по 20 хвилин). В останній гравці групи атаки суперничали з гравцями групи оборони. Не дивлячись на те, що весь ігровий час «захисники» вели в рахунку, перемогу в компенсований час таки здобули «нападники» – 8:7.

– Основна наша команда тренується в звичному режимі, ніяких нововведень у тренувальному процесу немає. Сьогодні (1 квітня – авт.) у нас рядове тренування. Далі на футболістів чекає передігрове заняття і далі по плану готуємося безпосереднього до гри з ФК «Полтава». Ті футболісти, які грали офіційний матч студентської ліги проти команди з Кам’янця-Подільського (Курило, Кривий, Луцик тощо) будуть відпочивати, решта – у звичному режимі готуються до календарного матчу першої ліги, – відзначив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш.  


 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: