ФК "Тернопіль" грає внічию з "Гірником-Спорт"

30 квітня 10:00
Переглядів: 101
Тернопіль

Від матчу ФК «Тернопіль» – «Гірником-Спорт» тернопільські любителі футболу від своїх улюбленців чекали тільки перемоги. Команда і так багато втратила, тому коли, як не в грі з безпосереднім конкурентом потрібно здобувати такі потрібні очки до турнірної таблиці. Але в підсумку, цього не сталося. Після фінального свитка тернопільські футболісти йшли до роздягальні з низько опущеними головами, адже нічия 1:1 не дозволила команді покинути неприємне 15 місце.

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш був обділений кадрово. Окрім травмованих захисника Андрія Дубчака і нападника Андрія Різника, не мали права через дискваліфікацію зіграти з «гірниками» крайні півзахисники Ігор Сороцький і Тарас Кривий. А ще, на уколах вийшли на поле ліберо команди Ігор Курило та воротар Сергій Чернобай. Та все ці фактори виходили на другий план, адже на кону стояв результат, відповідно тим одинадцяти футболістам, які вийшли на поле про всі проблеми потрібно було забути і зіграти через не можу. І це у першій половині першого тайму тернопільським футболістам вдавалося. Два потенційно небезпечних штрафних у виконанні Віталія Богданова та Романа Гаврилюка, потужний удар з далекої відстані Юрія Соколовського, швидка контратака із завершенням Гаврилюка, він ж пробивав після подачі кутового, удар головою Миколи Вечурка… Однак всі ці моменти не призвели до взяття воріт, терноплянам зовсім трішки не вистачало, щоб реалізувати свою перевагу. Натомість десь з 30-35 хвилини муніципали підсіли, віддали супернику центр поля та контроль над м’ячем. І якщо до пори до часу гості не могли «взяти» тернопільські ворота (скажімо, в одному епізоді невдала гра на виході Чернобая ледь не призвела до взяття воріт), то у компенсований час це їм таки вдалося. А все розпочалося з втрати м’яча лівим оборонцем Юрієм Соколовським. Пішла зворотня атака, Сергій Атласюк вибив м’яча в аут, і після його вкидання та наступного навісу, кіпер Чернобай до м’яча не дотягнувся, а Степан Клекот не вслідкував на своїм візаві Сергієм Герасимцем, і той без проблем переправив м’яча у ворота – 0:1.

Отримавши, очевидно, у перерві серйозної прочуханки, тернополяни на другий тайм вийшли з серйозними намірами перемогти. У всякому разі вони прибрали до своїх рук і ніг м’яча і дозволяли супернику лише зрідка контратакувати (до словами, «контри» комсомольців були доволі небезпечними). Першу небезпеку створив Богданов, котрий зробив все для свого партнера Сергія Полянчука, але правому хаву господарів удар відверто не вдався. І подібних гольовий моментів у Полянчука в цьому матчі було кілька, але тому у вирішальний момент постійно чогось не вистачало. Мали гольові моменти і молоді футболісти ФК «Тернопіль» Артур Дорі та Юрій Соколовський, але зі зручних позицій ті не влучали в ціль. Але і на тернопільську вулицю прийшло свято. Нападник Андрій Шевчук виграв повітряну боротьбу в оборонця «Гірника-Спорт», м’яч підхопив Богданов і потужно, метрів – 23-ох пробив у ліву від комсомольського воротаря «дев’ятку». Шансів потягнутися цей удар у Антона Ситникова практично не було – 1:1.

До завершення матчу залишалося ще близько 25 хвилин – часу цілком достатньо, що вирвати перемогу. І це завдання потрібно було вирішувати одразу. Але в одному епізоді Роман Гаврилюк зі штрафного поцілив у хрестовину, а в іншому – Шевчук під час «пожежі» біля воріт «гірників» метрів з дев’яти пробив повз рамку. В останні хвилини господарі спробували створити, щось на зразок фінального штурму, але «гірники» дуже надійно зіграли в обороні і здобули таку важливу для себе нічию. Остання, аж ніяк не влаштувала тернополян. Більше того, по завершенні матчу коуч господарів Василь Івегеш назвав результат цього матчу трагедією для своєї команди. Так, звичайно, неприємно усвідомлювати, що команда не виконала поставлені на матч завдання, але голови попелом посипати ще зарано. До завершення чемпіонату залишається достатньо матчів, у яких тернополяни повинні показати свій бійцівський дух та довести, що вони таки гідні виступів у першій лізі.