ФК "Тернопіль" має нового тренера

29 квітня 15:19
Переглядів: 136
Чорний

Відомий тернопільський футболіст Василь Чорний представлений колективу ФК Тернопіль у якості помічника головного тренера. При цьому він і далі продовжуватиме виступи на футбольні полі.  

Відтепер Василь Чорний допомагатиме головному тренеру Василю Івегешу в тренувальному процесі, а Анатолій Назаренко зосередить увагу на своїх безпосередніх функціях начальника команди.

— ФК Тернопіль сповідує принципи формування команди з місцевих вихованців. Слідуючи цій ідеології ми пішли далі, тому не випадково до тренерського штабу запрошений наш вихованець. Цією першою ластівкою став Василь Чорний, який має величезний авторитет в команді, а його успіхи на футбольному полі говорять самі за себе — він носить високе звання майстра спорту міжнародного класу. І що найголовніше, Василь Іванович досконало знає систему підготовки нашої команди, позаяк більше десяти років перебуває в структурі ФК Тернопіль. Тому йому буде не складно працювати в новій для себе іпостасі. Водночас, я дуже сподіваюся, що Василь Чорний у якості граючого тренера допоможе команді своїми виступами на футбольному полі. Зокрема, очікуємо, після значної перерви пов’язаної з травмами, на його появу в наступному матчі з чернівецькою Буковиною, — зазначив головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш.

Зауважимо, що Василь Іванович Чорний нині проходить тренерські навчання за програмою "С"-диплому Федерації футболу України (керівник — голова науково-методичної комісії ТОФФ Ярослав Боднар).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: