ФК "Тернопіль" мінімально поступився чемпіону Хмельниччини

15 липня 12:43
Переглядів: 115
фк тернопіль

На футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ФК «Тернопіль» провів спаринг з чемпіоном і лідером нинішньої першості Хмельницької області (сім матчів – сім перемог) «Збручем» з Волочиська. Цікавий поєдинок приніс перемогу гостям з Хмельниччини – 1:2.

У стартові 10 хвилин перевагою володіли футболісти з Волочиська, які двічі небезпечно виконували штрафні удари. Однак у обох випадках не по роках холоднокровно зіграв молодий воротар муніципалів Володимир Кравчук. Далі ініціативу перехопили тернополяни. Так, протягом однієї атаки, як мінімум тричі гравці ФК «Тернопіль» мали відкривати рахунок. Після вкидання м’яча з ауту від Андрія Дубчака, перший удар з близької відстані завдавав Юрій Соколовський. Після того, як кіпер «Збруча» дивом врятував свою команду, двічі підбір виграв Сергій Полянчук, однак і він не зумів переправити м’яча у ворота завдаючи удари з воротарського майданчика. Ще двічі доволі хороші моменти мав фланговий півзахисник ФК «Тернопіль» Тарас Кривий. У першому випадку після передачі Василя Чорного Кривий, побиваючи без обробки, ціляв у ближній кут воріт, але воротар гостей вибрав правильну позицію і зреагував на політ м’яча. А в другому випадку після скидки головою Сергія Полянчука Тарас встиг обробити м’яча, однак метрів з 10-ти пробив повз ціль.

У другому таймі на поле вийшли одразу три нових гравці ФК «Тернопіль». Малюнок гри дещо змінився, відбулися тактичні перестановки (до прикладу, опорний півзахисник Андрій Кондзьолка був переведений на лівий край захисту). Все це відбилося на стрункості гри тернополян. Стали з’являтися вільні зоні, якими і намагалися скористатися суперники. І якщо на старті другого тайму лише гострий кут завадив Ростиславу Ціху вразити ворота ФК «Тернопіль», то черговий випад «Збруча» приніс їм гол. На 55 хвилині після флангової передачі Андрія Мартинюка, Сергій Шевчук опинився один на лінії карного майданчика і по-більярдному запустив «шкіряного» у нижній кут воріт (0:1). Муніципали швидко вирівняли рахунок. На 57 хвилині навісну передачу з правого краю атаки зробив Степан Клекот. Андрій Дубчак переадресував м’яча у центр штрафного майданчика і молодий Дмитро Коротюк з близької відстані ударом головою переправив м’яча у ворота гостей (1:1). Могли тернополяни вийти вперед, однак удар з середньої відстані Руслана Луцика хоча й поцілив у рамку воріт, але був не сильним, відповідно воротар «Збруча» спіймав м’яча у руки. А на 72 хвилині стався епізод, який вирішив долю матчу. Гравці ФК «Тернопіль» великими силами пішли вперед і проґавили швидку контратаку суперника. Сергій Шевчук від центрального кола втік від тернопільських оборонців і кіперові Володимиру Кравчуку нічого не залишалося, як збити у карній зоні донедавна гравця київського «Динамо-2». Сам ж постраждалий майстерно виконав пенальті (1:2). У час, що залишався на футбольному полі було багато силової боротьби, багато браку при передачах, а от до гольових нагод справа так і не дійшла…

ФК «Тернопіль» у звітній зустрічі виступав у такому складі: Кравчук – Музика, Атласюк, Клекот, Дубчак – Кондзьолка (Дорі, 70), Гаврилюк (Луцик, 46), Соколовський (Коротюк, 46), Кривий (Радкевич, 61) – Чорний (Гром’як, 46), Полянчук.