ФК "Тернопіль" може залишитися у Першій лізі

04 червня 22:00
Переглядів: 393
Тернопіль

Президент ПФЛ Сергій Макаров прокоментував, хто може стати шістнадцятим учасником першої ліги в разі розформування Динамо-2.

Нагадаємо, що напередодні останнього туру першої ліги президент киян Ігор Суркіс заявив, що друга команда "динамівців" припинить своє існування. 16-м учасником першої ліги в наступному сезоні називаються Тернопіль, який зайняв 15-е місце в минулому чемпіонаті першої ліги, або Буковина, яка фінішувала четвертою в попередньому розіграші другого дивізіону.

— По-перше, немає конкретики по Динамо-2. Тобто вони не надсилали ще документи. Сказати — сказали, виступили публічно, але для нас цього мало. Нам потрібно їх офіційне звернення.

У разі якщо воно надійде зараз, тобто до нашої Конференції, на якій будуть підведені підсумки сезону, ми вважаємо, що це формально ще трапилось у сезоні-2015/16, і тоді повинен залишитися Тернопіль. Тоді ми вважаємо, що Динамо-2 знялося з турніру в цьому сезоні.

Якщо це все станеться після нашої конференції, після того, як ми підведемо підсумки, то це формально вже буде наступний сезон. Якщо пам'ятаєте нещодавно вже був такий прецедент зі Сталлю та Іллічівцем. Було рішення Виконкому, коли в Прем'єр-лігу вийшла команда з першої ліги. Тобто Іллічівець на той час вже вилетів. Так само і Тернопіль вже вилетить після підведення підсумків і втратить шанси на те, щоб залишитися. Ось приблизно така послідовність, — зазначив Макаров.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: