ФК "Тернопіль" на класі переміг чемпіона Тернопільщини

14 березня 09:27
Переглядів: 268
ФК Тернопіль

ФК «Тернопіль» на кутківецькому футбольному полі у черговому спарингу переміг чемпіона Тернопільської області – команду «Нива» з Теребовлі – 4:0.

Незважаючи на великий рахунок матчу, суперники були достойними один одного. Та це й не дивно, адже за «Ниву» виступало чимало відомих майстрів. Зокрема, Дмитро Андрієшин, Олег Лівіцький та Юрій Беркита свого часу захищали кольори тернопільської «Ниви», Ігор Сороцький та Сергій Куріцький – ФК «Тернопіль», у зимове міжсезоння пробували свої сили у муніципальному клубі Алішер Якубов та Тарас Мороз. Особливо гострою була гра в першому таймі. І якщо в першій його половині більш активно діяли професіонали, то в другій - більше гольових моментів все таки створили аматори.

Вже на четвертій хвилині матчу рахунок повинні були відкривати гравці ФК «Тернопіль». Однак удар оборонця Сергія Атласюка після стандарту прийшовся у штангу. Незадовго партнери по команді вивели на оперативний простір Богдана Семенця. Однак нападник муніципалів перебуваючи під пресом ліберо «Ниви» Віктора Ковалика пробив поруч зі стійкою. Далі ще один оборонець ФК «Тернопіль» Степан Клекот вдалося зіграв на підборі та завдав потужного удару метрів з 24-ох – м’яч в кількох сантиметрах розминувся з воротами. Перевага муніципалів у дебюті зустрічі таки принесла результат. Голом-красенем відзначився Богдан Семенець. На 20 хвилині у кучі малій він наважився на удар ножицями метрів з 10-ти. М’яч вдарився об газон і залетів у ворота (1:0). Кіпер «Ниви» Дмитро Андрієшин незважаючи на стрибок не зумів дотягнутися до смугастого. Фактично одразу з місця лівого крайнього повинен був забивати Ростислав Волошинович, однак Андрієшин якимось дивом зреагував на підступний удар Ростика і перевів м’яча на кутовий.

Перша «пожежа» біля воріт ФК «Тернопіль» виникла після подачі кутового. Кіпер муніципалів Сергій Чернобай спершу не впевнено зіграв на виході. Однак нападник «Ниви» Олександр Юрчак пробиваючи вже в порожні ворота поцілив у стійку, після чого кіпер виправив свою помилку і забрав м’яча в ногах у форварда теребовлянців, коли той намагався повторним ударом переправити шкіряного у ворота. А на останній хвилині першого тайму після провалу лівого краю оборони муніципалів пройшла гостра передача в центральну зону, яку в один дотик замикав той ж Юрчак. У цьому епізоді свою чудову реакцію продемонстрував Чернобай, котрий зумів зреагувати на підступний удар з близької відстані.

Після перерви одразу на старті другого тайму шикарну нагоду не реалізував Віталій Богданов. За сім метрів від воріт він прийняв м’яча і майже без опіки суперника пробивав, але на його удар зреагував воротар «Ниви», перевівши м’яча на кутовий. На 59 хвилині Богданов став автором гольової передачі. Він подав кутовий на передню штангу. Удар головою Романа Гаврилюка під поперечину виявився несподіваним для оборонців і воротаря «Ниви» (2:0). На 73 хвилині перемога муніципалів стала ще більш комфортною. Після затяжної атаки ФК «Тернопіль», Олександр Кіцак у силовій боротьбі переграв двох опонентів та потужно пробив – м’яч поцілив у стійку. Першим на підборі був Тарас Кривий, котрий і добив м’яча у ворота (3:0). Збільшувати перевагу муніципалів мав Руслан Луцик, котрий після зручної передачі від Кіцака, обіграв кіпера «Ниви», але пробиваючи по воротах, потрапив у оборонця, який вчасно підстрахував стража воріт. Але гравці ФК «Тернопіль» таки зуміли ще одного разу відзначитися. На 78 хвилині після навісної передачі Сергія Полянчука, точним був удар головою Олега Тракала (4:0). А наприкінці матчу ідеальний момент не реалізував Артур Дорі, який після невпевнених дій воротаря і захисника «Ниви», перехопив м’яча, однак не зумів поцілити у порожні ворота.

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Чернобай (Русан, 46) – Курило, Атласюк (Полянчук, 62), Дубчак (Тракало, 64), Клекот (Соколовський, 61) – Кондзьолка (Гаврилюк, 46), Кіцак (Тарабалка, 79), Кушецький (Кривий, 71), Волошинович (Луцик, 46) – Богданов (Дорі, 74), Семенець.