ФК "Тернопіль" – "Оболонь-Бровар". Анонс матчу

22 травня 13:02
Переглядів: 105
фк тернопіль

У домашній грі футбольний клуб Тернопіль прийме одного із конкурентів за вихід до Першої ліги — київську Оболонь-Бровар.

22 травня. Тернопіль, міський стадіон. 18.00

ФК Тернопіль – Оболонь-Бровар

Остання зустріч — 9 жовтня 2013 року. Друга ліга, Оболонь-Бровар – ФК Тернопіль 2:2

Готуються до Першої ліги

Боротьба за підвищення у класі в Другій лізі поступово виходить на фінішну пряму. До завершення чемпіонату залишається лише чотири тури, а тому кожне очко для клубів, які борються за Першу лігу — на вагу золота. Не виключенням є і ФК Тернопіль. Муніципали хоч і перебувають на третьому місці та мають очкову перевагу над переслідувачами, але ще не гарантували собі спокійного життя та виходу у Першу лігу. Для підвищення у класі підопічним Івегеша потрібно брати очки у сьогоднішній грі з "пивоварами", які теж не проти підвищити свій клас.

Між тим керівництво ФК Тернопіль до Першої ліги готується повним ходом. На тижні управляючі клубом представили пресі нові абонементи на наступний сезон, який надіються розпочати серед клубів Першої ліги.

Зазначимо, що у складі тернополян гру з Оболонь-Бровар пропустить атакувальний півзахисник Роман Гаврилюк.

За Першу лігу поборються

Київська команда Оболонь-Бровар чи не єдина у Другій лізі, яка має всю необхідну інфраструктуру. Проте обставини склалися так, що команда з цього сезону виступає у Другій лізі. Проте керівництво "пивоварів", мабуть, не проти бачити своє дітище у Першій лізі вже з наступного сезону. Тим паче, що шанси на потрапляння у четвірку кращих кияни мають.

Перед матчем у Тернополі Оболонь-Бровар, як і господарі, має одного дискваліфікованого. Не зіграє на міському Олексій Майданевич.

Прогноз

Очки потрібні обом командам — і це факт. Перевага ФК Тернопіль буде лише у власних вболівальниках та домашній статистиці перемог.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: