ФК "Тернопіль" отримав нового президента

25 березня 14:00
Переглядів: 153
Тернопіль

24 березня, футболістам та тренерському штабу ФК "Тернопіль" представили нового президента клубу Івана Петровича Марущака.

Представляючи нового керівника клубу почесний президент ФК "Тернопіль" і мер міста Сергій Віталійович Надал зазначив, що Іван Петрович Марущак допоможе розвивати клуб та частково долучиться до його фінансування.

– Зараз дуже відповідальний для тернопільського футболу час, так як на Тернопільщині залишилася лише одна професійна команда. Дуже важливо всім об’єднатися і не просто зберегти професійний футбол в області, а зробити так, щоб він розвивався. Адже, якщо буде професійний футбол, - буде і юнацький, дитячий, і навіть масовий. Дуже приємно, що вперше область і місто об’єдналися навколо соціального проекту ФК "Тернопіль", адже це професійна команда для всієї Тернопільщини, – відзначив Іван Марущак.

Іван Петрович також зазначив, що прийшов час попрацювати на благо рідної Тернопільської області.

– Дуже важлива річ – сила рідної землі. Де народився там і знадобився. Доля кидала мене 20 років по всьому світу. Я набрався великих знать, досвіду і тепер маю можливість тут, на рідній Тернопільщині, реалізували дуже хорошу ідею під назвою ФК "Тернопіль", – заявив новий президент ФК "Тернопіль".

На даному етапі головне для нового керівника тернопільського клубу зберегти команду в першій лізі.

– Мої завдання у ФК "Тернопіль" розділені на кілька етапів. Перший - дуже важливий етап - нетривалий у часі (близько 2,5 місяців). Завдання номер один – збереження для ФК "Тернопіль" місця в першій лізі. Для його досягнення всі будуть працювати і нести відповідальність. Інші напрямки та ідеї ставитимемо і реалізовуватимемо з літа, – резюмував Іван Марущак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: