ФК Тернопіль отримає багатих спонсорів?

03 листопада 10:45
Переглядів: 455
Тернопіль

Ні для кого з футбольних фахівців першої української ліги не є секретом, що найбіднішим клубом дивізіону є ФК Тернопіль.

Таке твердження полягає не лише в тому, що тернопільська команда, яка перебуває у комунальній власності міста, знаходиться на останній сходинці турнірної таблиці. І в попередні сезони, коли турнірні справи муніципалів були кращими, бюджет клубу і тоді був найменшим.

Як відомо, почесний президент клубу, котрий одночасно є міський головою Тернополя, Сергій Надал свого часу озвучував, що з міського бюджету на утримання команди передбачено 1,53 млн. грн. Звичайно, є ще певні спонсорські вливання, але їх не так багато, щоб можна було говорити, що в ФК Тернопіль не має фінансових проблем. Адже в сьогоднішніх реаліях бюджет клубів-конкурентів муніципалів по першій лізі знаходиться на мінімальній відмітці в 5 мільйонів гривень на рік.

Після того, як з клубом розпрощався одіозний тренер/президент з сумнівною репутацією Іван Марущак, здається, у ФК Тернопіль з’явилося світло в кінці тунелю. Команда почала набирати очки: якщо в 9 турах за Марущака колектив здобув всього два очки, не здобувши при цьому жодної перемоги, то за виконувача обов’язків головного тренера Василя Матвійква — в шести матчах ФК Тернопіль набрав сім залікових пунктів, при чому двічі святкував перемогу.

Але не тільки покращення гри команди змушує вірити в перспективу тернопільського клубу. Як стало відомо, з’явилися потенційні спонсори, які, за доброї волі почесного президента Сергія Надала, готові взяти на себе частину фінансування ФК Тернопіль. Це одна з потужних страхових компаній, а також структура, яка займається реалізацією газу. З обома у тернопільської влади вже були попередні перемовини. На разі почесний президент клубу взяв паузу. Якщо він не виявить бажання переполовинити потенційні спонсорські гроші (у Тернополі мера називають "полтінніком"), то можна сподіватися на безбідне життя футбольного клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: