ФК "Тернопіль-Педліцей" мінімально поступився у футзальній лізі

13 лютого 09:30
Переглядів: 82
футзал

11 лютого свій восьмий матч у першій футзальній лізі Тернопільщини провів ФК «Тернопіль-Педліцей» (входить у структуру ФК «Тернопіль»). У драматичному двобої ліцеїсти поступилися з мінімальним рахунком команді «Вікінг-2» – 3:4.

На початку першого тайму молоді ліцеїсти перемагали досвідченого суперника – 2:0, однак на перерву команди пішли за нічийного рахунку – 2:2. А вже у другому таймі ліцеїсти були в ролі наздоганяючих. Програючи 2:4 молоді футболісти зуміли скоротити розрив у рахунку (3:4), але на більше в них не вистачило часу…

Голи ФК «Тернопіль-Педліцей» забивали: Ігор Когут, Микола Когут та граючий тренер-вихователь команди Віктор Івегеш.

Після дев’яти зіграних поєдинків в активі ФК «Тернопіль-Педліцей» чотири перемоги, три нічиї та дві поразки і 15 набраних очок.