ФК "Тернопіль-Педліцей" підбив підсумки календарного року

31 грудня 13:00
Переглядів: 271
Тернопіль-Педліцей

У Тернопільському педагогічному ліцеї, який входить у структуру ФК «Тернопіль» відбувся захід приурочений завершенні календарного року. Директор ліцею та футбольний тренер Василь Петрович Івегеш розповів про головні досягнення вихованців навчального закладу. Особлива увага була приділена виступам футбольних команд.

Отож, у 2016 році футбольна команда 11-С класу здобула перемоги: на юнацькому фестивалі футболу – Кубок НТК “Тайм” (м. Ковель Волинська область), у Міжнародному турнірі «СHORZOW CUP-2016», літньому турнірі «Odessa Cup-2016» серед юнаків 2000 р.н. та стала чемпіоном м. Тернополя, а також виборола друге місце на Міжнародному турнір з футболу серед юнаків 2000 р.н., який проходив у Тернополі.

Команда 11-Ф класу завершує календарний рік з такими здобутками: І місце у ХХ-х Спортивних іграх Тернопільщини з футболу; перше місце у чемпіонаті області серед юнаків 2000 р.н., друге місце у чемпіонаті м. Тернополя; 4 місце у «Кубку єдності» (с. Синьків, Заліщицький район).

Також хороші результати показали вихованці педліцею і в змаганнях з фут залу: I місце у Новорічно-різдвяному турнірі серед учнівської молоді присвяченого 107-річниці від Дня народження Степана Бандери; І місце у чемпіонаті області з футзалу серед юнаків 1999-2000 р.н.; І місце у ХХІ Спортивних іграх школярів Тернопільщини з футзалу серед юнаків ЗОШ І-ІІІ ст.

У ліцеї визначили кращих гравців у 2016 році. Ними стали:

11-С клас

Кращий бомбардир - Шергей Сергій

Кращий гравець – Проців Максим

Кращий воротар – Собчук Володимир

11-Ф клас

Кращий бомбардир – Волохатий Роман

Кращий гравець – Войцещук Михайло

Кращий воротар – Коноба Арсен

10-С клас

Кращий бомбардир - Маньовський Сергій

Кращий гравець – Новачинський Андрій

Кращий воротар – Печенюк Валентин

10-Ф клас

Кращий гравець – Романішин Андрій

Перед вихованцями ліцею з вітальними словами виступили депутат Тернопільської міської ради, голова постійної комісії гуманітарного спрямування Володимир Мисько та начальник команди ФК “Тернопіль-Педуніверситет», завідувач кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання, заступник декана факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету Ярослав Боднар. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: