ФК "Тернопіль-Педліцей" здолав команду з Чорткова

29 лютого 15:30
Переглядів: 90
ФК «Тернопіль-Педуніверситет»

28 лютого на тернопільському стадіоні «Газопровід» відбувся товариський матч між ФК «Тернопіль-Педліцей» (входить у структуру муніципального клубу) та ФСК «Чортків», котрий у минулому сезоні зайняв четверте місце в чемпіонаті Тернопільської області з футболу. Цікавий поєдинок завершився мінімальної перемогою ліцеїстів – 2:1.

Рахунок у матчі на 10-й хвилині відкрив нападник ліцеїстів Андрій Різник. Форвард майстерно обіграв захисника і без надзусиль переграв кіпера чортківської команди (1:0). Через п’ять хвилин ліцеїсти подвоїли рахунок. Цього разу арбітр за гру рукою в штрафному майданчику призначив пенальті у ворота ФСК «Чортків». Одинадцятиметровий чітко реалізував Арсен Кривобедрий (2:0). Гості з Чорткова, яких віднедавна тренує легенда тернопільського футболу Роман Йосипович Мацюпа, на 37-й хвилині один м’яч відіграли. Після навісної передачі форвард чортківської команди забив красивий гол ударом головою (2:1).

У другому таймі голів забито не було, тим самим ФК «Тернопіль-Педліцей» мінімально переміг – 2:1.

За матеріалами: fc.ternopil.ua