ФК "Тернопіль-Педліцей" зіграв унічию в футзальній лізі

22 січня 09:36
Переглядів: 66
Футзал

Вчора, 21 січня, свій сьомий матч у першій футзальній лізі Тернопільщини провів ФК «Тернопіль-Педліцей» (входить у структуру ФК «Тернопіль»). У драматичному двобої ліцеїсти зіграли внічию з командою «Кварі» – 2:2.

Спершу молоді футболісти пропустили, але ще до перерви граючий тренер команди Віктор Івегеш красивим ударом перекинув м’яча через воротаря, тим самим зрівняв рахунок. У другій частині матчу суперник знову повів у рахунку, однак наприкінці матчу м’яч від стійки воріт потрапив у захисника «Кварі» і опинився у воротах. Так, автогол приніс нічию ФК «Тернопіль-Педліцей».

За словами тренера-вихователя команди Віктора Івегеша, відносно невдала гра команди в 2016 році (поразка і нічия) зумовлена перервою в тренувальному процесі пов’язаною з новорічно-різдвяними святами. Натомість тренер обіцяє вже в наступних поєдинках надолужати втрачене і виправити турнірну ситуацію.

Після семи зіграних поєдинків в активі ФК «Тернопіль-Педліцей» чотири перемоги, дві нічиї та одна поразка і 14 набраних очок.