ФК "Тернопіль-Педуніверситет" поступився лідеру вищої футзальної ліги

15 січня 13:45
Переглядів: 133
Футзал

14 січня, в сьомому турі вищої футзальної ліги Тернопільщини ФК «Тернопіль-Педуніверситет» поступився лідерові – команді «Агропродсервіс» з Настасова (Тернопільський р-н) – 3:8.

Студентська команда виступала в послабленому складі. Не зміг взяти участі в матчі лідер Роман Гаврилюк, ще двоє гравців – Левицький та Віктор Івегеш мали високу температуру. В підсумку більш зіграна команда «Агропродсервіс» святкувала перемогу, хоча у поєдинку був момент коли гравці ФК «Тернопіль-Педуніверситет» скоротили рахунок (3:5) і мали ще кілька нагод, щоб відзначитися. Але їм не вистачило майстерності та холоднокровності. Голи у тернопільської команди забивали - Юрій Заставецький (двічі), Іван Когут. 

Загалом наставники студентської команди залишилися задоволені якістю гри, продемонстрованою швидкістю, єдиний мінус – низька реалізація гольових моментів.  

Після семи турів, один з яких студентська команда за календарем пропустила, в ФК «Тернопіль-Педуніверситет» сім набраних очок. У наступному турі, 22 січня, студенти зіграють з аутсайдером вищої футзальної ліги – командою «Агрон ОТГ» з В. Гаїв (Тернопільський р-н).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: