ФК Тернопіль-Педуніверситет стартує у студентській лізі

04 жовтня 13:45
Переглядів: 125
Тернопіль

Діючий студентський чемпіон України 4 жовтня розпочинає новий футбольний сезон. Того дня тернопільські студенти в конференції "Захід" гратимуть у Івано-Франківську проти дебютанта турніру команди Ураган-ПНУ, яка представляє Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника.

Базовими командами студентського колективу з Тернополя стали ФК Тернопіль, ФК Чортків-Педуніверситет та ДСО-Поділля (Тернопільський район).

— Керівництво педагогічного університету звернулося до ФК Тернопіль, щоб надати для ФК Тернопіль-Педуніверситет наших студентів, які виступають у клубі першої ліги. Дякуючи начальнику управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Миколі Крутю, нам відпустили двох футболістів — Юрія Соколовського та Тараса Гром’яка. Ми розуміємо, яка важка ситуація в ФК Тернопіль, і те, що Ігор Курило та Тарас Кривий травмовані, тому раді за те, що хоча б двох гравців нам дозволи залучити на матч студентської ліги. Сподіваюся, з їхнім досвідом гри у першій лізі, вони допоможуть нашій команді в Івано-Франківську. Натомість незрозуміла позиція з теребовлянською Нивою, яка не відпустила двох студентів факультету фізичного виховання ТНПУ — Андрія Бойчука, який навчається у нас на V-му курсі і студентського чемпіона України Тарас Мороза, яким керівництво вузу в навчанні постійно йде на зустріч, — відзначив начальник команди ФК Тернопіль-Педуніверситет Ярослав Боднар.

Загалом на дебютний поєдинок студентської ліги викликані такі футболісти: Іван Мельник (захищає кольори аматорської команди з Чехії), Юрій Заставецький, Іван і Микола Когути, Володимир Павлишен, Андрій Засєдко, Іван Тарабалка (всі — ФК Чортків-Педуніверситет), Валентин Білик, Ігор Гатала, Богдан Скибіцький (усі — ДСО-Поділля), Тарас Гром’як та Юрій Соколовський (обоє — ФК Тернопіль), Святослав Стародубцев, Ростислав Радкевич (обоє — Авангард Жидачів), Андрій Когут (Нива Бережани).

У новому футбольному сезону побажаємо ФК Тернопіль-Педуніверситет нових перемог, гідно представники Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка у студентській лізі та стати достойними продовжувачами перемог своїх попередників. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: