ФК "Тернопіль-Педуніверситет" втратив шанс поїхати на чемпіонат Європи з футболу

13 травня 21:38
Переглядів: 97
фк тернопіль

Сьогодні, 13 травня, в Харкові пройшов півфінальний матч чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів. ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у драматичному поєдинку поступився господарям фінальної частини першості команді «Зооветакадемія» – 0:2.

Активніше матч розпочали тернополяни. Вже на його старті після подачі кутового Ігорем Мединським, Тарас Кривий ударом головою поцілив у поперечину, а на добиванні Руслан Луцик не потрапив у ствір воріт з близької відстані. Незадовго той ж Кривий потужно пробив по воротах. Цього разу кіпер харківської команди перевів м’яча на кутовий. Після подачі з корнера вже завдав удару по воротах Юрій Захарків, але зробив трішки не точно. Витримавши стартовий натиск тернопільських студентів, почали огризатися і харків’яни. Так, на 12 хвилині після помилки Олександра Кіцака нападник «Зооветакадемії» смачно приклався до м’яча, але надійно в цьому епізоді зіграв кіпер тернополян Іван Мельник. А вже на 19 хвилині господарі поля розіграли швидку контратаку, яку завершили результативним ударом – 0:1. Після цього удар-простріл Захарківа не зумів замкнути Мединський. А на 32 хвилині під час виходу віч-на-віч Мединського харківські оборонці порушують правила, але арбітр не наважився призначити пенальті у воротар господарів поля. Тернополяни не склали руки, а продовжували масовані атаки. Так, після удару з місця лівого крайнього Тараса Кривого, м’яч знову поцілив у поперечину, а на 40 хвилині Олександр Кіцак зробив навісну передачу з кутового, яку повинен був замикати ударом головою Ігор Курило, однак з лінії воротарського майданчика оборонець пробив вище воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі. Ця прописна футбольна істина працювала в цьому матчі. Суперник спершу виконав кутовий, з яким тернопільські оборонці справилися, а через хвилину (на 43 хв.) не змогли цього зробити, дозволивши реалізували вихід на одного Івана Мельника (0:2).

Цілий другий тайм наші земляки «сиділи» на воротах суперника. Лише перерахунок небезпечних моментів говорить сам за себе. Курило потужно пробив зі штрафного – воротар переводить м’яча на кутовий; Мороз «смачно» ціляє з середньої відстані – кіпер на місці; Мединський з лінії карного майданчика пробиває поруч зі стійкою; Сороцький завдає удару головою – вище воріт; ніхто з тернополян не зумів замкнути перспективний простріл Кривого; Мороз пробиває здалеку – м’яч пройшов поруч зі стійкою; Курило знову пробиває зі штрафного – воротар грає надійно; Курила відверто збивають у карній зоні – арбітр знову мовчить. Так у атаках наших земляків завершився цей матч. Тернополяни поступили 0:2 та дозволили суперникові грати у фіналі студліги, натомість самі змушені будуть завтра провести поєдинок за «бронзу» зі студентами Кам’янець-Подільського, які в іншому півфіналі поступилися киянам – 0:1.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Мельник – Курило, Заставецький, Соколовський, І. Сороцький – Кіцак, Гром’як (Козовик, 56), Кривий (Скибіцький, 79), Луцик (Мороз, 30) – Захарків, Мединський (Радкевич, 79).