ФК "Тернопіль-Педуніверситет" втретє поспіль студентський чемпіон області

24 березня 09:04
Переглядів: 113
тернопіль

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (студенти факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка) став переможцем обласної універсіади з міні-футболу, виборовши втретє поспіль це звання.

Як повідомив начальник ФК «Тернопіль-Педуніверситет» Ярослав Боднар, команда ТНПУ-I (тренер Андрій Івегеш) в останньому поєдинку групової стадії змагань зіграла внічию 2:2 проти Кременецької гуманітарної академії і за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів пробилася до фіналу універсіади. Там підопічні Андрія Івегеша в досить напруженому поєдинку з мінімальним рахунком 1:0 перемогли першу команду ТНЕУ, якою керував досвідчений місцевий тренер з футзалу Володимир Левчук. Єдиний і вирішальних гол у фінальному поєдинку забив Юрій Заставецький.

– Хочу подякувати директору ФК «Тернопіль» Василю Олександровичу Матвійківу, котрий, незважаючи на підготовку першолігової команди до важливого виїзного поєдинку з ковалівським «Колосом», відпустив на матчі універсіади двох наших студентів – Валентина Білика та Дмитра Стриєшина, – доповнив Ярослав Боднар. 

Зауважимо, що матчі за 5-те місце ТНТУ ім. І. Пулюя переміг ТПНУ-II (тренер Михайло Оліяр) – 2:0, а за бронзу команда ТДМУ-II, яка була повністю представлена студентами-іноземцями (тренер Степан Клекот), була сильнішою за Кременецьку гуманітарну академію – 2:1, основу якої складали гравці тернопільської «Ниви».

Нагородження переможців та призерів універсіади провів начальник обласного відділення Комітету з фізвиховання та спорту Олександр Бірюков. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: