ФК "Тернопіль-Педуніверситет" виходить у одноосібні лідери студліги

16 жовтня 16:31
Переглядів: 178
фк тернопіль десна

15 жовтня на Тернопільському міському стадіоні відбулося тернопільське студентське дербі у рамках 3-го туру ХІV-го чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2014-2015 рр. (конференції «Захід») між ФК «Тернопіль-Педуніверситет» та кременецьким «Буревісником». З рахунком 2:0 перемогу здобули тернопільські студенти.

Як і очікувалося, тернопільська студентська команда вийшла на гру в послабленому складі. Не зміг прийняти участі в матчі півзахисник Тарас Гром’як, натомість на уколах, але таки зіграв нападник Артур Дорі.

Загалом матч був гідний лідерів конференції. У першому таймі суперники нічим не поступалися один одному, відповідно цілком справедливим став нічий результат – 0:0. Після відпочинку активнішими були майбутні педагоги з Тернополя. На 70 хвилині їхні старанні були винагородженні голом. Юрія Соколовський відпасував на Андрія Бойчук, той зробив прострільну передачу і Іван Тарабалко ударом головою відкрив рахунок матчу (1:0). Після пропущеного голу активізувалися кременчани, однак надійно зіграв тернопільський захист та воротар Іван Мельник. Натомість наприкінці матчу, на третій доданій хвилині, господарі забили вдруге. Ростислав Радкевич точною передачею знайшов героя матчу Івана Тарабалка і форвард завдав прицільного удару метрів з 11-ти (2:0).

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у цьому поєдинку виступав у такому складі: Мельник, Курило, Соколовський, Куріцький, Козовик, Заставецький, Тарабалка, Грушицький (Бойчук, 55), Дорі (Сурмай, 83), Мединський (Радкевич, 87), Кривий (Т. Семенець, 90+3).

Після цієї перемоги ФК «Тернопіль-Педуніверситет» з дев’ятьма очками (максимальний результат) став одноосібним лідером конференції «Захід» студентського чемпіонату України.