ФК "Тернопіль-Педуніверситет" з перемоги розпочав новий сезон у студлізі

02 жовтня 16:30
Переглядів: 179
фк тернопіль

1 жовтня ФК «Тернопіль-Педуніверситет» провів свій перший матч у ХІV-му чемпіонаті України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2014-2015 рр. У конференції «Захід» у Луцьку тернопільські педагоги перемогли команду Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки – 0:2.

Більш досвідчені у студентських футбольних баталіях тернополяни вже зі стартового свистка заволоділи ініціативою. І результат не забарився. На другій хвилині Іван Тарабалка пройшов по флангу та зробив прострільну передачу, яку на дальній штанзі замкнув Тарас Кривий (0:1). На 16-й хвилині схожа комбінація за участю Тараса Кривого, який уже віддавав передачу та Тарас Гром’яка, котрий її замикав, призвело до другого взяття воріт лучан (0:2).

Незважаючи на помітну територіальну перевагу та більшу кількість створених гольових моментів, більше голів у цій зустрічі забито не було. Тим самим ФК «Тернопіль-Педуніверситет» записав до свого активу перше перемогу (0:2) та перші три очки. У другому турі студліги наші земляки теж гратимуть на виїзді. В Кам’янець-Подільському вони поміряються силами з місцевим «Спортлідер+-КПНУ». Матч заплановано на 8 жовтня.

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виступав у такому складі: Мельник, Курило, С. Куріцький, М. Куріцький (Козовик, 46), Заставецький, Мединський (Радкевич, 83), Гром’як, Соколовський, Кривий (Грушицький, 46), Тарабалка (Т. Семенець, 85), Дорі (Скибіцький, 75).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: