ФК "Тернопіль-Педуніверитет" виборов "бронзу" студліги

14 травня 21:07
Переглядів: 104
фк тернопіль

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» виборов бронзові нагороди чемпіонату України з футболу серед команд вищих навчальних закладів. Це стало зрозуміло після поєдинку за третє місце, в якому тернопільські студенти здолали кам’янець-подільських – 2:1.

Матч за «бронзу» розпочався з обопільних атак. Спершу небезпечно штрафний пробив Ігор Мединський, а незадовго Тарас Гром’як – з гри. У обох випадках надійно зіграв кіпер наших суперників, а заодно і воротар першолігового ФК «Тернопіль» Сергій Чернобай. Кам’янець-подільські студенти відповіли активними діями зі стандартних положень. Так, після удару зі штрафного кіпер тернополян Іван Мельник ліквідував загрозу, а після кутового Козовик вибив м’яча в аут.

Після стартової перестрілки майбутнім тернопільським педагогам вдалося відкрити рахунок у матчі. На 8 хвилині комбінація Олександр Кіцак – Іван Татабалка – Ігор Мединський, завершилася точним ударом останнього з місця правого крайнього (1:0). Одразу ж суперник намагався відновити статус-кво. Але в одному з епізодів після подачі кутового Мельник зафіксував м’яча в руках, а в іншому – кам’янець-подільський нападник Алішер Якубов пробив вкрай не точно. На певний час ініціативу перехопили тернополяни. У них близькими до взяття воріт були: Мединський, удар якого спіймав Чернобай; Сороцький – пробив у захисника; Гром’як – воротар майстерно відвів загрозу; Кривий – з близької відстані поцілив у захисника. Однак, все ж кінцівка першого тайму була за командою з Кам’янець-Подільського. На 38 хвилині на потужний удар метрів з 18-ти не зумів зреагувати Іван Мельник (1:1).

Старт другого тайму був за тернополянами. Зокрема, Олександр Кіцак з 20-ти метрів поцілив у хрестовину, на удар Тараса Мороза зреагував воротар, вибивши м’яча на кутовий, а на 60 хвилині Ігор Мединський не зумів реалізувати вихід на одного кіпера суперника. І все ж величезна перевага тернополян завершилися другим взяттям воріт. Олександр Кіцак подав кутовий, а Ігор Сороцький ударом головою вивів ФК «Тернопіль-Педуніверситет» уперед (2:1). Мав Сороцький записувати на свій бомбардирський рахунок дубль, однак не зумів відзначитися з пенальті (пробив повз ворота), після того, як у карній зоні суперники завалили Гром’яка. А завершився матч двома небезпечними атаками суперників. У кам’янець-подільської команди смачно до м’яча приклався Якубов, однак його удар пройшов мимо воріт, а в тернопільської – постріл Гром’яка зі штрафного теж не знайшов ціль.

Отож, у непростому матчі за «бронзу», як і минулого року, перемогу святкували тернопільські студенти – 2:1. З чим ми їх і вітаємо!

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» у звітному матчі виступав у такому складі: Мельник – Козовик, Заставецький, Соколовський, І. Сороцький – Кіцак, Гром’як, Мороз, Кривий (Скибіцький, 89) – Тарабалка (Дорі, 49), Мединський (Луцик, 66).