ФК "Тернопіль" переглядає трьох футболістів

23 січня 23:20
Переглядів: 739
фк тернопіль

Сьогодні, 23 січня, наставники ФК «Тернопіль» на тренуванні запропонували своїм футболістам та гравцям запрошеним на перегляд, так звані станції. Кожен визначену кількість часу на 22 позиціях виконував ту чи іншу вправу.

Скажемо відверто, не всі з легкістю справлялися з запропонованими навантаженнями. Та це й де дивно, адже футболісти тільки входять у тренувальний режим після тривалої відпустки.

Загалом сьогодні тренувалися 22 гравці. Серед них троє, які перебувають на перегляді. Іван Бачинський з ФК «Борщів» та Руслан Луцик з теребовлянської «Ниви» вже проводять з командою другий тренувальний день. До них приєднався ще один молодий вихованець тернопільського футболу, півзахисник Олександр Кіцак (23.06.1996 р.). Останній сезон він провів у складі аматорської команди чемпіонату Тернопільської області «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н.). За цей колектив він зіграв 10 матчів та одного разу відзначився забитим голом. До цього футбольної майстерності Олександр Кіцак навчався у тернопільській ДЮСШ та пронятинській ЗОШ №30. З останньої був запрошений до львівських «Карпат». У складі львів’ян брав участь у Дитячо-юнацькій футбольні лізі України, де за два сезони зіграв 31 матч, при цьому не забив жодного гола.

Зауважимо, що всі три гравці, які знаходяться на перегляді в ФК «Тернопіль», виступають у вищій футзальній лізі Тернопільщини. Кіцак та Луцик – у складі «Агрон-Королівського смаку», а Бачинський – за «Вікінг».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: