ФК "Тернопіль" перемагає резервістів – 4:1

15 грудня 12:21
Переглядів: 122
Тернопіль

Уже стали традиційними товариські зустрічі на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету між ФК «Тернопіль», підсиленим кількома вихованцями тернопільського футболу, та молодими гравцями ФК «Тернопіль-Педліцей». Не став винятком і цей тиждень. Сьогодні, 14 грудня, більш досвідчена команда святкувала перемогу – 4:1.  

Рахунок у поєдинку відкрив Сергій Полянчук, а подвоїв його Богдан Семенець (діючий гравець харківського «Геліосу», який у Тернополі проводить відпуску). Так завершився перший тайм. У другій половині зустрічі спершу відзначився Тарас Гром’як, згодом дубль на свій рахунок записав Сергій Полянчук. ФК «Тернопіль-Педліцей», який у другій 45-хвилинці виглядав доволі пристойно і мав можливість не раз відзначитися, відповів голом престижу, який на рахунку Олександря Штибеля. Додамо, що Ігор Козовик не реалізував пенальті.    

У звітному поєдинку команди виступали в таких складах: ФК «Тернопіль» і друзі» – Чесановський, Лук’янов, Савка, Козовик, Залізняк, Дубчак, Полянчук, Соколовський, Т. Семенець, Гром’як, Б. Семенець; ФК «Тернопіль-Педліцей»: Кравчук, Заставецький, Стриїшин, Засєдко, Римар, Мострянський, Штибель, Лівіцький, М. Когут, Войцещук, І. Когут. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: