ФК "Тернопіль" переміг аматорів з Борщева

07 квітня 23:00
Переглядів: 227
фк тернопіль

Сьогодні, 7 квітня, ФК «Тернопіль» на футбольному полі педагогічного університету в рамках підготовки до поєдинку проти «Гірника-Спорт» з Комсомольська переміг у спарингу аматорський ФК «Борщів» – 3:0.

Професіонали в першому таймі вийшли в своєму бойовому складі. В порівнянні з переможним матчем проти ФК «Полтава» не грав лише воротар Сергій Русан, якого замінив Сергій Чернобай. Гравці першолігової команди в першому таймі незважаючи на значний супротив опонента, зуміли двічі відзначитися. Відкрив рахунок у матчі після передачі Романа Гаврилюка капітан муніципалів Андрій Кондзьолка. Подвоїв рахунок вже Гаврилюк з передачі кращого бомбардира команди Богдана Семенця. А трете тій гол у другому таймі провів сам Семенець. Цього разу йому асистував оборонець Сергій Атласюк.

ФК «Тернопіль» у першому таймі виступав у такому складі: Чернобай, Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот, Кондзьолка, Гаврилюк, Волошинович, Кушецький, Богданов, Семенець.

ФК «Тернопіль» у другому таймі виступав у такому складі: Русан, Атласюк, Дубчак, Луцик, Соколовський, Кіцак (Богданов, 50), Дорі, Кривий, Полянчук, Різник, Семенець.

Що впало у вічі, сьогодні ФК «Борщів» постав серйозним опонентом одному з лідерів першої української ліги. ФК «Борщів» – добротна команда складена з кваліфікованих виконавців, які в хорошому змісті цього слова – билися на кожному клаптику поля, чіплялися за м’яч в кожному єдиноборстві. А тому на даному етапі підготовки до чемпіонату Тернопільської області можна сміливо говорити, що ФК «Борщів» буде головним претендентом на титул кращої аматорської команди Тернопільщини. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: