ФК "Тернопіль" переміг бронзового призера обласної першості

11 березня 14:22
Переглядів: 85
ФК Тернопіль

Вчора, 10 березня, ФК «Тернопіль» провів черговий спаринг у підготовчому етапі до весняної частини сезону. На кутківецькому футбольному полі муніципали перемогли бронзового призера обласної першості – ФК «Борщів» (2:0).

У першому таймі команди створили безліч гольових нагод, однак жодна з них не була реалізована. В ФК «Тернопіль» найближчими до взяття воріт були Богдан Семенець, який завдавав удар головою метрів з п’яти, однак переграти воротаря не зумів та Ігор Кушецький, котрий поцілив у штангу. Свої шанси також не використали Віталій Богданов, Ігор Курило та Ростислав Волошинович. У гостей було два чистих виходи віч-на-віч. Однак їхні форварди Олександр Юрчак та Іван Бачинський не зуміли переграти кіпера муніципалів Сергія Русана.

Те, що гравцям ФК «Тернопіль» не вдалося в першому таймі, втілилося в життя в другому. І це не зважаючи на те, що по перерві на полі в муніципалів з’явилося три нових гравці, а по ходу другої 45-хвилинки – ще п’ять. Так, уже на 48 хвилині після флангової передачі Богдан Семенець ударом з близької відстані замкнув дальню стійку (1:0). А ближче до завершення матчу (на 85 хвилині) за фол проти Тараса Кривого арбітр поєдинку вказав на одинадцятиметровий. Штатний пенальтист муніципалів Сергій Атласюк виявився точним (2:0).

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Русан – Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак – Кондзьолка, Кіцак, Кушецький, Волошинович – Богданов, Семенець. На заміну виходили:Чернобай, Чорний, Соколовський, Луцик, Гаврилюк, Кривий, Полянчук, Тарабалка.