ФК "Тернопіль" переміг "Педліцей"

24 березня 08:47
Переглядів: 112
ФК Тернопіль тренування

Вчора, 23 березня, ФК «Тернопіль» провів черговий спаринг. У суперниках муніципалів була команда тернопільського «Педліцею». Зустріч, яка відбулася на футбольному полі у Кутківцях, завершилася мінімальною перемогою ФК «Тернопіль» – 4:3.

Відкрив рахунок у матчі точним ударом метрів з 10-ти у лівий від воротаря кут воріт Андрій Шевчук. Згодом після навісної флангової передачі влучно головою пробив Юрій Савка. Наприкінці першого тайму ліцеїсти один м’яч відіграли. Після перерви протягом п’ятих хвилини муніципали відзначилися двічі. Спершу Василя Чорного оборонці «Педліцею» залишили одного поблизу воріт і тому не склало великих зусиль переправити м’яча у ворота. А незадовго сольний прохід правим краєм завершися потужним і головне точним ударом Віталія Богданова. Розслабившись, муніципали дозволили молодим футболістам наприкінці матчу два м’ячі відіграти. Отож, матч завершився з рахунком 4:3 на користь професіоналів.

У звітному матчі ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: Чернобай – Кондзьолка, Атласюк, Клекот – Гаврилюк, В. Сороцький, Богданов, Савка, Полянчук – Чорний, Шевчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: