ФК "Тернопіль" переміг студентську збірну Києва

01 березня 10:56
Переглядів: 66
ФК Тернопіль

Вчора, 28 лютого, ФК «Тернопіль» провів другий спаринг на навчально-тренувальному зборі в столиці. Цього разу суперником наших земляків була студентська збірна Києва, яку муніципали перемогли – 2:1.

Матч для ФК «Тернопіль» розпочався не вдало. Вже на п’ятій хвилині гри суперник повів у рахунку. Після помилки лівого оборонця муніципалів (гравець перебуває в розташуванні команди на перегляді), точним був удар нападника студентської команди з кута штрафного майданчика у «дев’ятку» (0:1). Сергій Чернобай, який у цьому матчі боронив ворота тернопільської команді, не зміг нічого вдіяти. Далі ініціативою заволоділи наші земляки, однак довго не могли зрівняти рахунок. Гольові моменти були в – Богдана Семенця, котрий пробив не влучно з близької відстані; Сергія Атласюка, що завдав удару головою, але в рамку не поцілив; Ігоря Курила – поцілив м’ячем у поперечину. Натомість свої нагоди тернополяни використали після перерви. І це при тому, що на поле вийшло одразу п’ять нових гравців (Полянчук, Кривий, Соколовський, Дубчак, Кіцак). На 48 хвилині Андрій Дубчак вкинув далеко м’яча з ауту. Смугастий від когось з гравців відскочив на дальню стійку, де вже чергував Сергій Полянчук. Удар Сергія під поперечину виявився сильним і точним (1:1). А за 15 хвилин до фінального свистка тернополяни отримали право на пробиття пенальті. Після точної передачі на оперативний простір виривався Тарас Кривий. Однак оборонець зігравши рукою, змусив арбітра вказати на одинадцятиметровий. Штатний пенальтист муніципалів пробив на силу, але кіпер студентської команди зумів зреагувати на політ м’яча, однак відбив шкіряного прямо перед собою. Атласюк одразу зорієнтувався в ситуації і переправив м’яча уже в порожні ворота (2:1). Опісля, голів у матчі більше не було, тим самим ФК «Тернопіль» здобув свою першу перемогу на київському зборі.

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Чернобай –Курило, Атласюк, Клекот, гравець на перегляді – Кондзьолка, Гаврилюк, Кушецький, Волошинович – Богданов, Семенець. У другому таймі на заміну виходили – Полянчук, Кривий, Соколовський, Дубчак, Кіцак, Луцик, Тарабалка.

Сьогодні, 1 березня, на муніципалів чекає не простий поєдинок з чемпіоном Київської області, переможцем меморіалу Макарова-2015 – командою «Колос» з Ковалівки.