ФК "Тернопіль" переміг збірну Заліщицького району

01 липня 08:30
Переглядів: 210
Тернопіль

30 червня, ФК «Тернопіль» провів черговий контрольний матч на другому навчально-тренувальному зборі. Цього разу суперником тернополян була збірна Заліщицького району, яку ФК «Тернопіль» переграв з розгромним рахунком 8:2.

Рахунок у матчі було відкрито на 5-й хвилині. Андрій Різник з центра поля відпасував м’яча на лівий фланг, звідти послідувала прострільна передача, яку ударом з гострого кута завершив Сергій Полянчук (1:0). На 15-й хвилині комбінація Дубчак – Чорний – Дубчак завершилася навісом, якого ударом головою втілив у гол Степан Клекот (2:0). Далі протягом трьох хвилин (17 та 20 хв.) дубль записав на свій рахунок лівий півзахисник, який перебуває в розташуванні ФК «Тернопіль» на перегляді. Спершу він ударом з 16-ти метрів завершився передачу Василя Чорного (3:0), а згодом добив м’яча практично в порожні ворота після трьохходівки за участю Дубчака, Чорного та Полянчука (4:0). Ближче до завершення першого тайму суперник прямим ударом зі штрафного зумів один м’яч відіграти (4:1).

Уже на старті другого тайму Тарас Кривий виявився вправнішим при великому скупчені гравців у штрафному майданчику заліщицької команди і зумів п'ятою переправити м’яча у ворота (5:1). Незадовго обігравшись у стінку пройшов по лівому краю гравець на перегляді і не зближуючись з воротарем сильно і головне точно пробив (6:1). Ще в одному голі брали участь флангові гравці - Клекот відпасував на Кривого, той на Тараса Гром’яка, удар якого з близької відстані виявився точним (7:1). Розслабившись, тернополяни ще одного разу пропустили. Це атакувальний гравець Довгаль зумів влучно пробити з-під оборонця ФК «Тернопіль» (7:2). Останній гол у поєдинку написав на свій рахунок Степан Клекот, який невідпорно пробив мерів з 15-ти по центру воріт (8:2).

ФК «Тернопіль» (перший тайм): воротар на перегляді, Дубчак, Клекот, Кондзьолка, Полянчук, Чорний, В. Сороцький, Різник, три гравці на перегляді.

ФК «Тернопіль» (другий тайм): Кравчук, Клекот, Гром’як, Курило, Кривий, Соколовський, п’ять гравців на перегляді. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: