ФК "Тернопіль" переміг "Збруч" з Волочиська

17 липня 10:36
Переглядів: 192
фк тернопіль

Вчора, 16 липня, у товариському матчі-відповіді ФК «Тернопіль» у Волочиську переміг діючого чемпіона Хмельницької області – місцевий «Збруч» – 3:1.

14 липня команди зустрічалися в Тернополі і в тому матчі перемогу святкували футболісти з Хмельниччини – 2:1. Цього ж разу, тернопільська команда, яку підсилили гравці, котрі повернулися з Всесвітньої універсіади з Кореї, святкувала вікторію. Але розповімо все за порядком…

Першим суперника потурбували тернополяни. На п’ятій хвилині Ігор Курило пробив штрафний удар з далекої дистанції, однак м’яч пройшов далеко від воріт. У оборотці вже гравець «Збруча» Сергій Шевчук пробивав з середньої відстані – м’яч пішов над поперечиною. На сьомій хвилині прохід по лівому краю атаки здійснив муніципал Богдан Семенець, котрого ряд ЗМІ вже відправили в інший клуб. Форвард обіграв одного опонента та зробив прострільну передачу. Оборонці «Збруча» вибили м’яча на кутовий, який у підсумку став результативним. Роман Гаврилюк зздійснив навісну передачу, а Сергій Атласюк вигравши повітря замкнув дальню стійку (0:1). Сталося це на восьмій хвилині. Далі свої шанси для взяття воріт мали Курило після подачі кутового та Василь Чорний після фланговому навісу Степана Клекота. Однак, у першому випадку м’яч пройшов поруч зі стійкою, а в другому – надійно зіграв страж воріт «Збруча». Вдруге муніципали відзначилися на 18 хвилині після помилки кіпера господарів, який невиправдано покинув ворота, коли в боротьбу з оборонцем пішов Василь Чорний. У підсумку м’яч дістався до Степана Клекота, котрий ударом метрів з 20-ти ціляв вже по порожніх воротах (0:2). На 26 хвилині огризнулися аматори з Волочиська. Сергій Шевчук відпасував на Андрія Донця і колишній капітан тернопільської «Ниви» з 23 метрів пробив вище воріт. Тернополяни відповіли ударом з лінії карного майданчика Романа Гаврилюка. М’яч з «дев’ятки» витягнув воротар «Збруча», вибивши смугастого на кутовий. На 38 хвилині стався провал на правому краю тернопільської оборони. Клекот дозволив зробити зручну передачу на Шевчука, того не встиг наздогнати Андрій Дубчак. Як наслідок лівий півзахисник господарів Сергій Шевчук викотився на оперативний простріл і потужно пробив у ближній кут воріт Сергія Чернобая (1:2).

У другому таймі, на 53 хвилині чистий вихід віч-на-віч не реалізував Богдан Семенець, котрого вивів на побачення з кіпером Андрій Дубчак. Опісля Гаврилюк «смачно» пробив з середньої відстані – м’яч пройшов над поперечиною. А на 66 хвилині тернополяни відзначилися втретє. Андрій Кондзьолка перехопив м’яча у центрі поля, пройшов з ним кілька метрів та переадресував на Тараса Кривого. Півзахисник ФК «Тернопіль» віддав м’яча на Семенця, той продовжив атаку на Клекота і Степан вже завдав удару з близької відстані, перебуваючи без опіки захисників «Збруча» (1:3). На 76 хвилині господарі поля мали шанс скоротити рахунок після того, як арбітр матчу призначив доволі сумнівний пенальті у ворота ФК «Тернопіль», порахувавши, що рукою у карній зоні зіграв Андрій Кондзьолка. Виконувати вирок судді взявся Сергій Шевчук, однак поцілив у стійку воріт. У час, що залишився до завершення матчу дві нагоди мав Дмитро Коротюк. На 88 хвилині трьохходівка Різник-Чорний-Коротюк завершилася ударом вище воріт останнього. А на 90 хвилині діагональний перевід м’яча з лівого краю на правий здійснив Тарас Кривий. М’яч зручно ліг на ногу Коротюку, однак його удар з близької відстані пройшов поруч і штангою…

ФК «Тернопіль» у звітній зустрічі виступав у такому складі: Чернобай (Кравчук, 78) – Курило, Атласюк, Дубчак (Луцик, 77), Кондзьолка – Музика (Соколовський, 46), Гаврилюк (Дорі, 70), Клекот (Коротюк, 66), Полянчук (Кривий, 56) – Чорний, Семенець (Різник, 66).