ФК "Тернопіль" програв у В. Бірках

24 лютого 09:18
Переглядів: 97
фк тернопіль

Вчора, 23 лютого, ФК «Тернопіль» на футбольному полі смт. В. Бірки (Тернопільський р-н.) провів черговий спаринг на третьому навчально-тренувальному зборі. Цього разу суперником муніципалів став «Агрон-Королівський смак». Безкомпромісний поєдинок завершився на користь суперників тернополян – 1:2.

У звітному поєдинку тренери ФК «Тернопіль» у кожному з таймів виставили різних футболістів. У першому – за муніципалів виступали здебільшого студенти та резервісти, натомість у другій 45-хвилинці грала вже основа. Суперником ФК «Тернопіль» ж став лідер тернопільської вищої футзальної ліги – «Агрон-Королівський смак». Однак, по правді кажучи, цю команду можна сміливо назвати збірною області, адже муніципалам протистояли такі відомі тернопільські футболісти, як Тарас Дурай, Андрій Гринченко (обидва ще восени захищали кольори тернопільської «Ниви»), Микола Вірковський, Віталій Міщишин, Ростислав Ціх, Олександр Паламар. Також у їх складі варто відмітити Тараса Мороза і Руслана Луцика, котрі перебувають у стані муніципалів на перегляді, але в цьому матчі виступаючи за «Агрон», намагалися показати тренерам ФК «Тернопіль» свої кращі якості.

У першому таймі молоді муніципали закономірно поступалися більш досвідченішим суперникам. Вже в дебюті матчу прудконогий Луцик вийшов віч-на-віч з Сергієм Чернобаєм, але переграти кіпера не зумів. Незадовго Олександр Юрчак вже пробивав у порожні ворота, обігравши перед тим Чернобая, але дивом м’яч у рамку не поцілив. Далі вже огризнулися молоді муніципали. Після навісної передачі з правого флангу Сергія Полянчука, воротар «Агрону» зіграв не впевнено, але і удар у Івана Тарабалки виявився не сильним, тому м’яч став легкою здобиччю кіпера. Далі і десь до 30 хвилини в матчі були так звані футбольні гойдалки, коли то одна, то інша команда створювали небезпеку. Так, непростим виявився для воротаря ФК «Тернопіль» потужний удар зі штрафного від Тараса Дурая. Щось подібне намагався створити муніципал Тарас Гром’як, однак його удар з середньої відстані з другої спроби накрив воротар господарів поля. Знову «смачний» удар від Дурая метрів з 28-ми пройшов над поперечиною. Аналогічно завершилася трьоходівка Гром’як-Тарабалка-Полянчук.

У середині тайму провалом центральної ланки оборони ФК «Тернопіль» скористався Олександр Юрчак (уродженець Лановеччини). Звільнившись від опіки захисників, Сашко вийшов на оперативний простір і пробив під воротарем Сергієм Чернобаєм (1:0). Незадовго автор голу виграв повітря в кіпера, але пробив головою повз ворота. За мить просто шикарну контратаку розіграли Луцик з Юрчаком. Перший зряче ціляв у «дев’ятку», однак молодому півзахиснику трішки забракло влучності. Те, що Луцикові не вдалося в попередньому епізоді, він сповна використав у наступному. Руслан на квадратному метрі накрутив оборонця ФК «Тернопіль» Олега Тракало і поцілив точно у верхній кут воріт (2:0). Та все ж наприкінці тайму саме тернополяни могли скоротити рахунок у матчі. Після подачі з кутового від Романа Кухарського, оборонці «Агрона» забули Сергія Полянчука, однак той поцілив м’ячем з близької відстані прямо в руки воротареві.

З виходом на поле гравців основи ФК «Тернопіль» гра стала цікавішою. На полі було багато силової боротьби, незважаючи на товариських характер матчу, ніхто не збирався забирати ногу під час стиків. Першу небезпеку по перерві створили господарі поля. Ростислав Ціх потужно пробив зі штрафного – м’яч з «дев’ятки» витягнув Сергій Русан. Професіонали не залишилися в боргу. Подачу Романа Гаврилюка на груди прийняв Богдан Семенець, однак його постріл заблокували суперники. Але на підборі першим виявився Олександр Кіцак, якого завалив у карній зоні Тарас Мороз. Пенальті чітко реалізував Ігор Курило (2:1). Незадовго Гаврилюк вже сам пробив з лінії карного майданчика, однак м’яч пройшов поруч зі штангою, натомість з ударом Семенця з 22-ох метрів кіпер «Агрона» Вірковський справився з надзусиллями. За мить шикарний момент був у того ж Семенця, якому просто ювелірну передачу віддав Гаврилюк. Однак кращий бомбардир муніципалів з 10 метрів пробив вище воріт. Остання нагода, щоб зрівняти рахунок була в ФК «Тернопіль» уже під завісу матчу. Віталій Богданов зробив подачу зі штрафного. Повітря виграв Андрій Кондзьолка, скинув м’яча на Семенця, однак той пробиваючи з гострого кута заробив лише кутовий…

Статистика

«Агрон-Королівський смак» – ФК «Тернопіль» – 2:1 (2:0)

23 лютого. В. Бірки. 50 гл. +3 град.

ФК «Тернопіль» (перший тайм): Чернобай – Тракало, Заставецький, Соколовський, Радкевич – Гром’як, Полянчук, Кухарський, Тарабалка – Різник, Бачинський. На заміну виходив Кривий.

ФК «Тернопіль» (другий тайм): Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Богданов, Волошинович, Гаврилюк – Семенець.

Голи: О. Юрчак (31), Р. Луцик (37), І. Курило (60, з пен.).